11 pozycji razem
combo duc v4
2 618,44 PLN

Produkt składa się z zestawu dolnych i górnych gmoli i oferuje ochronę dla plastikowych paneli, zbiornika paliwa i chłodnicy, w niektórych z najczęstszych scenariuszy upadku.

OM/DU/V4/CBC/BL
Ducati Multistrada V4 – Ultimate Protection Combo Outback Motortek
3 919,19 PLN

Produkt składa się z zestawu dolnych i górnych gmoli i pokrywę silnika i oferuje ochronę dla plastikowych paneli, zbiornika paliwa i chłodnicy, w niektórych z najczęstszych scenariuszy upadku.

OM/DU/V4/UPC/BL
Gmole dolne Outback Motortek - Ducati Multistrada V4
1 459,26 PLN

Gmole do Ducati Multistrada V4/V4S w celu ochrony lub ograniczenia uszkodzenia plastikowych paneli i/lub chłodnicy.

OM/DU/V4/CB/BL
combo duc v4
1 268,08 PLN

Górne gmole do Ducati Multistrada V4/V4S w celu ochrony lub ograniczenia uszkodzenia plastikowych paneli i/lub chłodnicy.

OM/D/V4/UCB/BL
Osłona silnika Outback Motortek - Ducati Multistrada V4
1 485,88 PLN

Mocny pancerz dla Ducati Multistrada V4/V4S w celu ochrony lub ograniczenia uszkodzeń kolektora wydechowego/kolektora, miski olejowej i pompy hamulcowej tylnego hamulca. Jedną z największych zalet naszej płyty jest to, że nie jest ona montowana bezpośrednio do bloku silnika! Zamiast tego wykorzystujemy uchwyty montażowe dolnej części gmoli.

OM/DU/V4/SP
Ducati DesertX – Headlight Guards Outback Motortek
468,27 PLN

Osłony reflektorów, zaprojektowane dla Ducati DesertX, stworzone w celu ochrony drogiego modułu reflektora przed uszkodzeniem przez kamienie i gruz podczas sesji jazdy w terenie.

Tylko do użytku w terenie.

OM/DX/HG
Desert 1 2
od 3 170,20 PLN

Zestaw Protection Combo* zapewnia pełną ochronę, dzięki czemu możesz zabrać swój DesertX poza utarte szlaki. A z tym motocyklem wiesz, że tak będzie.

Pełen zestaw gmole + osłona silnika do Ducati DesertX daje mu ochronę, której wymaga w przypadku jakichkolwiek zachwiań na asfalcie, a także wtedy, gdy zdecydujesz się go zostawić, by dalej eksplorować. Baw się dobrze na swoim motocyklu, wiedząc, że wszystkie jego wrażliwe części są znacznie bezpieczniejsze. Ewentualne uszkodzenia całego przodu roweru (owiewki, zbiornika, części silnika, zawieszenia, a nawet reflektorów, kierunkowskazów i chłodnicy) zostaną znacznie zminimalizowane.

* Osłona pompy wodnej jest opcjonalna i może być dodana poniżej.

1803/CZA2
Desert 2 2
od 2 175,58 PLN

Zestaw Crash Bars Combo zapewnia pełną ochronę przedniej strony, dzięki czemu możesz zabrać swój DesertX poza utarte drogi. A z tym motocyklem wiesz, że tak będzie.

1770/CZA2
Desert 3 2
od 1 259,61 PLN

Ochrona silnika dla Ducati Desert X.

1776/CZA2
Stelaż bagażowy Outback Motortek - Ducati Multistrada V4
613,47 PLN

Aluminiowy element rozbudowujący stelaż bagażowy, zaprojektowany z myślą o łatwym przymocowaniu sakwy tekstylnej, kanistra systemu RotoPax lub tylko kamerki.

OM/DUC/V4/LR
Stelaże sakw / kufrów bocznych Outback Motortek - Ducati Desert X
od 978,89 PLN

Stelaże sakw lub kufrów bocznych dla Ducati Desert X.

1846/CZA/STA/ASY