X-frame

zł113 zł93 bez VAT
W magazynie W magazynie W magazynie Dostawa w ciągu 1-2 tygodni Wybierz wariant
Kolor
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.

Płytka do przymocowania skrzynki do narzędzia lub pojemnika Rotopax. Do montażu w standardowych stelażi Outback Motortek.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Płytka do przymocowania skrzynki do narzędzia lub pojemnika Rotopax. Do montażu w standardowych stelażi Outback Motortek.

1 szt.

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.
 

Uwaga: Towar zawiera tylko produkty i ich komponenty niezbędne do montażui wyraźnie wskazane w nazwie lub opisie produktu. Załączone ilustracje służą wyłącznie do celów podglądowych i pokazują zalecaną instalację lub użycie produktu na przykladowym modelu motocyklu. Jeśli nie określono inaczej, produkt nie obejmuje innych przedstawionych elementów - w szczególności motocyklu i innych akcesoriów do niego. Zalecamy instalację produktów wyłącznie przez wykwalifikowanego technika, najlepiej przez autoryzowany serwis konkretnego motocykla. Jeśli nie określono inaczej w opisie produktu lub w instrukcji obsługi, produkty nie są dostarczane z atestacją ATEST 8SD, TUV ani ich polską alternatywą, dlatego też są przeznaczone wyłącznie do użytku poza drogami, tj. w terenie lub do innych celów.