Triumph Tiger 900

7 pozycji razem
Gmole Outback Motortek - Triumph Tiger 900
Nowość
zł1 616

Gmole niezawodnie zabezpieczą silnik i osłonę Tigera przed uszkodzeniem w razie upadku. Wytrzymała konstrukcja skupia energię uderzenia tylko na najwytrzymalszych miejscach motocykla. Dzięki zastosowaniu ekstremalnie wytrzymałych materiałów, ramy takie zapewniają wystarczającą ochronę przy zachowaniu niskiej wagi dodatkowej.

OM/TT900/G/B
Osłona silnika Outback Motortek - Triumph Tiger 900 (Kolor czarny)
zł1 252

Osłona silnika jest odporna na uderzenia podczas jazdy w każdym ciężkim terenie. Dolne podłużne przetłoczenia pomagają silnikowi przemieszczać się gładko po twardych przeszkodach przy minimalnym oporze. Osłona zabezpiecza silnik, filtr oleju oraz wylot rury wydechowej przed odskakującymi kamieniami oraz błotem, dzięki czemu niezabłocony silnik jest przez cały czas optymalnie chłodzony.

OM/TT9/SP/BL
T9CB5
od zł943

Stelaże sakw lub kufrów bocznych.

OM/TT9/PRS
Outback Motortek Protection Combo - Triumph Tiger 900
zł2 696

Gmole i osłona silnika do motocykla Triumph Tiger 900. Doskonała ochrona motocykla do jazdy w terenie. Gmole są białe lub czarne. Pokrywa silnika jest tylko czarna!

OM/TT9/COM/BL
Stelaż bagażowy Outback Motortek - Triumph Tiger 900
zł606

Aluminiowy element rozbudowujący stelaż bagażowy, zaprojektowany z myślą o łatwym przymocowaniu sakwy tekstylnej, kanistra systemu RotoPax lub tylko kamerki.

OM/TT9/LR
Torby Marselus dla Outback Motortek gmole Triumph Tiger 800/900
zł169

Torby tekstylne, które można zainstalować w gmolu. Bezpośrednio dostosowane do konkretnego gmola.

MA/TT
X BRCKT 1 scaled
X-frame
W magazynie
zł109

Płytka do przymocowania skrzynki do narzędzia lub pojemnika Rotopax. Do montażu w standardowych stelażi Outback Motortek.

1081/CZA