Osłona silnika Outback Motortek - Triumph Tiger 900

zł1 252 zł1 035 bez VAT
W magazynie
Kolor
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.

Osłona silnika jest odporna na uderzenia podczas jazdy w każdym ciężkim terenie. Dolne podłużne przetłoczenia pomagają silnikowi przemieszczać się gładko po twardych przeszkodach przy minimalnym oporze. Osłona zabezpiecza silnik, filtr oleju oraz wylot rury wydechowej przed odskakującymi kamieniami oraz błotem, dzięki czemu niezabłocony silnik jest przez cały czas optymalnie chłodzony.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Osłona silnika jest odporna na uderzenia podczas jazdy w każdym ciężkim terenie. Dolne podłużne przetłoczenia pomagają silnikowi przemieszczać się gładko po twardych przeszkodach przy minimalnym oporze. Osłona zabezpiecza silnik, filtr oleju oraz wylot rury wydechowej przed odskakującymi kamieniami oraz błotem, dzięki czemu niezabłocony silnik jest przez cały czas optymalnie chłodzony. Osłonę można zamontować tylko w połączeniu z gmolami Outback Motortek.

Kompatybilność z modelami: 2020-2021 Triumph Tiger 900, 900 GT, 900 GT PRO, 900 Rally, 900 Rally PRO, Tiger 850 Sport.

Waga: 3,5 kg

Instalacja

Ważna informacja dotycząca gwarancji:

Pojawiło się kilka zgłoszeń dotyczących uszkodzonych/pękniętych ram i ram pomocniczych w modelu Tiger 900 (wszystkie modele). Firma Triumph ogłosiła niedawno, że nie będzie udzielać gwarancji w żadnym z tych przypadków, jeśli w motocyklu zainstalowano nieoryginalne produkty - gmole. Publikując to zastrzeżenie, producent (Outback Motortek) oświadcza, że nie ponosi żadnej odpowiedzialności za awarię ram i ram pomocniczych lub za inne szkody, ani nie zwróci żadnych produktów dla Tiger 900 (wszystkie modele).
Należy zauważyć, że żaden z powyższych problemów nie został nigdy zgłoszony w społeczności Tiger 800 (wszystkie modele), pomimo faktu, że nasze gmole dla Tiger 800 i Tiger 900 są prawie identyczne, w tym sprzęt.

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.
 

Uwaga: Towar zawiera tylko produkty i ich komponenty niezbędne do montażui wyraźnie wskazane w nazwie lub opisie produktu. Załączone ilustracje służą wyłącznie do celów podglądowych i pokazują zalecaną instalację lub użycie produktu na przykladowym modelu motocyklu. Jeśli nie określono inaczej, produkt nie obejmuje innych przedstawionych elementów - w szczególności motocyklu i innych akcesoriów do niego. Zalecamy instalację produktów wyłącznie przez wykwalifikowanego technika, najlepiej przez autoryzowany serwis konkretnego motocykla. Jeśli nie określono inaczej w opisie produktu lub w instrukcji obsługi, produkty nie są dostarczane z atestacją ATEST 8SD, TUV ani ich polską alternatywą, dlatego też są przeznaczone wyłącznie do użytku poza drogami, tj. w terenie lub do innych celów.