Tool Box Outback Motortek

zł659 zł545 bez VAT
Dostawa w ciągu 1-2 tygodni

Skrzynka narzędziowa. Uniwersalny montaż na 3 śruby. Rozstaw śrub odpowiada instalacji kanistra Rotopax. Kompatybilny z płytą „X” Outback Motortek.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Skrzynka narzędziowa. Uniwersalny montaż na 3 śruby. Rozstaw śrub odpowiada instalacji kanistra Rotopax. Kompatybilny z płytą „X-Frame” Outback Motortek.

Skrzynka jest idealna do montażu na stojakach Outback Motortek na płycie X. Można go zamontować na dwa sposoby:

za pomocą dostarczonych krótszych śrub, bezpośrednio do czoła płyty - idealne rozwiązanie, gdy płyta zamontowana jest do wewnątrz w kierunku motocykla, a otwieranie boxa nie koliduje z rurą bagażnika

dłuższe dostarczane śruby przy użyciu dostarczonych podkładek dystansowych - jeśli płyta jest zamontowana na zewnątrz - podkładki dystansowe zapewniają, że drzwi nie kolidują z rurą bagażnika.

Skrzynka wykonana jest z blachy aluminiowej o grubości 1,5 mm. Krawędź drzwiczek jest podwójna, więc dość trudno jest odkształcić skrzynkę. Gumowa uszczelka jest przyklejona na drzwiach i w okuciu drzwi w pudełku, które nakładają się na siebie i sprawiają, że pudełko jest wodoodporne. Zamek jest uszczelniony o-ringiem i zaślepką dziurki od klucza.

Płyta X nie wchodzi w skład zestawu. Można ją nabyć jako osobny produkt i wykorzystać do niestandardowych nośników.

Największe wymiary zewnętrzne: 290 mm x 150 mm x 80 mm - skrzynka jest pomalowana na czarny mat, po stronie montażowej do płyty widoczne są spawy.

Waga: 0,5 kg.

Instalacja - pokazuje starszą wersję skrzynki narzędziowej:

 

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.
 

Uwaga: Towar zawiera tylko produkty i ich komponenty niezbędne do montażui wyraźnie wskazane w nazwie lub opisie produktu. Załączone ilustracje służą wyłącznie do celów podglądowych i pokazują zalecaną instalację lub użycie produktu na przykladowym modelu motocyklu. Jeśli nie określono inaczej, produkt nie obejmuje innych przedstawionych elementów - w szczególności motocyklu i innych akcesoriów do niego. Zalecamy instalację produktów wyłącznie przez wykwalifikowanego technika, najlepiej przez autoryzowany serwis konkretnego motocykla. Jeśli nie określono inaczej w opisie produktu lub w instrukcji obsługi, produkty nie są dostarczane z atestacją ATEST 8SD, TUV ani ich polską alternatywą, dlatego też są przeznaczone wyłącznie do użytku poza drogami, tj. w terenie lub do innych celów.