Ducati Multistrada V4 – Ultimate Protection Combo Outback Motortek

zł4 123 zł3 407 bez VAT
W magazynie W magazynie Wybierz wariant
Kolor
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.

Produkt składa się z zestawu dolnych i górnych gmoli i pokrywę silnika i oferuje ochronę dla plastikowych paneli, zbiornika paliwa i chłodnicy, w niektórych z najczęstszych scenariuszy upadku.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Produkt składa się z zestawu dolnych i górnych gmoli i pokrywę silnika i oferuje ochronę dla plastikowych paneli, zbiornika paliwa i chłodnicy, w niektórych z najczęstszych scenariuszy upadku.

Właściwości - gmole 

  • Spawanie ręczne MIG – wszystko opiera się na wytrzymałości! Filozofia marki Outback Motortek: wytrzymałość i funkcjonalność jest ważniejsza od wyglądu.
  • Wysokiej jakości 25-milimetrowe rurki stalowe o grubości ściany 2 mm.
  • Wytrzymałe elementy montażowe – elementy wycinane laserem z 4-milimetrowego materiału. W decydującym momencie absorbują większość energii uderzenia chroniąc w ten sposób przed uderzeniem znacznie droższą ramę samego motocykla.
  • Piaskowana powierzchnia jest pokryta odpornym lakierem proszkowym

Właściwości - Osłona silnika

 

  • Chroni kluczowe obszary silnika - miskę olejową, chłodnicę oleju, filtr oleju i kolektor wydechowy! To długa lista bardzo drogich części, które narażone są na jakiekolwiek uszkodzenia, które w krótkim czasie obniżą wartość Twojego motocykla.
  • Unikalnie zaprojektowany system odpowietrzania - Na tej pokrywie silnika nie zaprojektowano żadnych zbędnych otworów. W rezultacie, Twój silnik będzie mniej narażony na przegrzanie, gdy błoto i wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z offroadingu będą lecieć na silnik i utkną pomiędzy płytą poślizgową a głowicą silnika/wydechu.
  • Dzięki swojemu kształtowi nasza płyta poślizgowa Multistrada V4/V4S może odbijać przedmioty znajdujące się na szlaku, takie jak kamienie, pniaki, kłody itp.
  • Laserowo wycinane aluminium o grubości 4 mm - W motocyklu przygodowym nic nie jest przesadą, dlatego zdecydowaliśmy się na wykonanie naszych płyt ślizgowych z tego absurdalnie wytrzymałego i grubego, a jednocześnie lekkiego materiału.
  • Malowanie proszkowe - w połączeniu z piaskowaniem jest to zabójcza kombinacja, która chroni powierzchnię produktu.

 

Praktyczny test funkcjonalności:

Instalacja:

 

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.
 

Uwaga: Towar zawiera tylko produkty i ich komponenty niezbędne do montażui wyraźnie wskazane w nazwie lub opisie produktu. Załączone ilustracje służą wyłącznie do celów podglądowych i pokazują zalecaną instalację lub użycie produktu na przykladowym modelu motocyklu. Jeśli nie określono inaczej, produkt nie obejmuje innych przedstawionych elementów - w szczególności motocyklu i innych akcesoriów do niego. Zalecamy instalację produktów wyłącznie przez wykwalifikowanego technika, najlepiej przez autoryzowany serwis konkretnego motocykla. Jeśli nie określono inaczej w opisie produktu lub w instrukcji obsługi, produkty nie są dostarczane z atestacją ATEST 8SD, TUV ani ich polską alternatywą, dlatego też są przeznaczone wyłącznie do użytku poza drogami, tj. w terenie lub do innych celów.