• 1 z 9
 

Osłona silnika Outback Motortek - Ducati Desert X

 

Ochrona silnika dla Ducati Desert X.

Dostępność Wybierz wariant W magazynie W magazynie W magazynie W magazynie
Kolor
osłona pompy wody
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
1 464,10 PLN 1 259,61 PLN 1 464,10 PLN 1 259,61 PLN od 1 259,61 PLN
1 210 PLN 1 041 PLN 1 210 PLN 1 041 PLN od 1 041 PLN bez VAT
   
Marka Outback Motortek
Kategoria Ducati Desert X
 

Pokrywa silnika do motocykla Ducati Desert X. Na razie nie jest znany termin dostawy.

Ochrona silnika dla Ducati Desert X.

Nasza osłona jest w pełni zamontowana na ramie motocykla dzięki specjalnie zaprojektowanemu wspornikowi, który podtrzymuje zarówno osłonę jak i gmole.
Baw się dobrze na swoim motocyklu wiedząc, że wszystkie wrażliwe i narażone na uszkodzenia części Twojego motocykla mogą być znacznie bezpieczniejsze (części silnika, misa olejowa, przewód wydechowy, czujnik podstawki bocznej) od potencjalnych uszkodzeń podczas jazdy poza asfaltem.

  • Chroni najważniejsze obszary silnika - miskę olejową, chłodnicę oleju, filtr oleju i kolektor wydechowy! To długa lista bardzo ważnych części, które narażone są na jakiekolwiek uszkodzenia, które w krótkim czasie obniżą osiągi motocykla.
  • Unikalnie zaprojektowany system wentylacji - Na tym bash plate nie zaprojektowano żadnych zbędnych otworów. W rezultacie, Twój silnik będzie mniej narażony na przegrzanie, gdy błoto i wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z offroadingu będą lecieć na silnik i utkną pomiędzy płytą poślizgową a głowicą silnika/wydechu.
  • Dzięki swojemu kształtowi, osłona może odbijać przedmioty znajdujące się na szlaku, takie jak kamienie, pniaki, kłody itp.
  • 5mm grubości laserowo wycinane aluminium - Nic nie jest przesadą w tak przygodowym motocyklu, stąd zdecydowaliśmy się na budowę naszych płyt poślizgowych z tego wytrzymałego i grubego, a zarazem lekkiego materiału.
  • Wsporniki montażowe o grubości 4mm wykonane ze stali.
  • Malowanie proszkowe - w połączeniu z piaskowaniem, to zabójcza kombinacja do ochrony powierzchni Twojego produktu. Zachowaj ją błyszczącą i nową, tak jak Twoje nowe Ducati!

Kompatybilność: Ducati DesertX | wszystkie modele: 2022-2023 r.

Instalacja: