Osłona silnika Outback Motortek - Ducati Desert X

zł1 540 zł1 332 zł1 540 zł1 332 od zł1 332 zł1 273 bez VAT zł1 101 bez VAT zł1 273 bez VAT zł1 101 bez VAT od zł1 101 bez VAT
W magazynie W magazynie W magazynie W magazynie Wybierz wariant
Kolor
osłona pompy wody
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.

Ochrona silnika dla Ducati Desert X.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Pokrywa silnika do motocykla Ducati Desert X. Na razie nie jest znany termin dostawy.

Ochrona silnika dla Ducati Desert X.

Nasza osłona jest w pełni zamontowana na ramie motocykla dzięki specjalnie zaprojektowanemu wspornikowi, który podtrzymuje zarówno osłonę jak i gmole.
Baw się dobrze na swoim motocyklu wiedząc, że wszystkie wrażliwe i narażone na uszkodzenia części Twojego motocykla mogą być znacznie bezpieczniejsze (części silnika, misa olejowa, przewód wydechowy, czujnik podstawki bocznej) od potencjalnych uszkodzeń podczas jazdy poza asfaltem.

  • Chroni najważniejsze obszary silnika - miskę olejową, chłodnicę oleju, filtr oleju i kolektor wydechowy! To długa lista bardzo ważnych części, które narażone są na jakiekolwiek uszkodzenia, które w krótkim czasie obniżą osiągi motocykla.
  • Unikalnie zaprojektowany system wentylacji - Na tym bash plate nie zaprojektowano żadnych zbędnych otworów. W rezultacie, Twój silnik będzie mniej narażony na przegrzanie, gdy błoto i wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z offroadingu będą lecieć na silnik i utkną pomiędzy płytą poślizgową a głowicą silnika/wydechu.
  • Dzięki swojemu kształtowi, osłona może odbijać przedmioty znajdujące się na szlaku, takie jak kamienie, pniaki, kłody itp.
  • 5mm grubości laserowo wycinane aluminium - Nic nie jest przesadą w tak przygodowym motocyklu, stąd zdecydowaliśmy się na budowę naszych płyt poślizgowych z tego wytrzymałego i grubego, a zarazem lekkiego materiału.
  • Wsporniki montażowe o grubości 4mm wykonane ze stali.
  • Malowanie proszkowe - w połączeniu z piaskowaniem, to zabójcza kombinacja do ochrony powierzchni Twojego produktu. Zachowaj ją błyszczącą i nową, tak jak Twoje nowe Ducati!

Kompatybilność: Ducati DesertX | wszystkie modele: 2022-2023 r.

Instalacja: