Gmole dolne Outback Motortek - Ducati Multistrada V4

zł1 544 zł1 276 bez VAT
W magazynie Dostawa w ciągu 1-2 tygodni Wybierz wariant
Kolor
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.

Gmole do Ducati Multistrada V4/V4S w celu ochrony lub ograniczenia uszkodzenia plastikowych paneli i/lub chłodnicy.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Gmole do Ducati Multistrada V4/V4S w celu ochrony lub ograniczenia uszkodzenia plastikowych paneli i/lub chłodnicy.

Właściwości

 

  • Spawanie ręczne MIG – wszystko opiera się na wytrzymałości! Filozofia marki Outback Motortek: wytrzymałość i funkcjonalność jest ważniejsza od wyglądu.
  • Wysokiej jakości 25-milimetrowe rurki stalowe o grubości ściany 2 mm.
  • Wytrzymałe elementy montażowe – elementy wycinane laserem z 4-milimetrowego materiału. W decydującym momencie absorbują większość energii uderzenia chroniąc w ten sposób przed uderzeniem znacznie droższą ramę samego motocykla.
  • Piaskowana powierzchnia jest pokryta odpornym lakierem proszkowym
  • Nie jest kompatybilny z pokrywą silnika Ducati OEM. Nie możemy zagwarantować kompatybilności z innymi aftermarketowymi pokrywami silnika.
  • Waga: 5,6kg

Praktyczny test funkcjonalności:

Instalacja:

 

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.
 

Uwaga: Towar zawiera tylko produkty i ich komponenty niezbędne do montażui wyraźnie wskazane w nazwie lub opisie produktu. Załączone ilustracje służą wyłącznie do celów podglądowych i pokazują zalecaną instalację lub użycie produktu na przykladowym modelu motocyklu. Jeśli nie określono inaczej, produkt nie obejmuje innych przedstawionych elementów - w szczególności motocyklu i innych akcesoriów do niego. Zalecamy instalację produktów wyłącznie przez wykwalifikowanego technika, najlepiej przez autoryzowany serwis konkretnego motocykla. Jeśli nie określono inaczej w opisie produktu lub w instrukcji obsługi, produkty nie są dostarczane z atestacją ATEST 8SD, TUV ani ich polską alternatywą, dlatego też są przeznaczone wyłącznie do użytku poza drogami, tj. w terenie lub do innych celów.