Stelaż bagażowy Outback Motortek - Ducati Desert X

zł1 166 zł964 bez VAT
W magazynie

Bagażnik na miękkie torby z otworami, które są wystarczająco duże dla praktycznie każdego paska mocującego, aby pomóc zabezpieczyć torbę, namiot itp. Dodatkową zaletą są laserowo wycięte otwory, które umożliwiają bezpośredni montaż kanistrów na paliwo lub wodę RotoPax bez żadnych modyfikacji.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Bagażnik na miękkie torby z otworami, które są wystarczająco duże dla praktycznie każdego paska mocującego, aby pomóc zabezpieczyć torbę, namiot itp. Dodatkową zaletą są laserowo wycięte otwory, które umożliwiają bezpośredni montaż kanistrów na paliwo lub wodę RotoPax bez żadnych modyfikacji.

Fazowane krawędzie - aby zapobiec strzępieniu się pasków i rozpadaniu się krawędzi naszego tylnego bagażnika, wygładziliśmy je.
Wykonany z aluminium o grubości 5 mm - nie wygłupiamy się z cienkimi bagażnikami. Tylne bagażniki Outback Motortek to prawdziwa gratka, jeśli chodzi o pakowanie wraz z pasami mocującymi Green Chile Adventure Gear!
Konstrukcja - Liczne i ładnie rozmieszczone otwory montażowe. Koncentrujemy się na funkcjonalności przed projektowaniem, dlatego nasze tylne bagażniki są dużych rozmiarów, aby bezpiecznie utrzymać bagaż na swoim miejscu.
Piaskowane w celu uzyskania najlepszej możliwej przyczepności powłok - jest to niezwykle istotna część naszego procesu produkcyjnego. Piaskowane powierzchnie są odporne na większość zarysowań i zapewniają dłuższą żywotność produktu.
Malowanie proszkowe - w połączeniu z piaskowaniem stanowi idealne połączenie chroniące powierzchnię produktu.

Nie zalecamy montażu kufrów górnych na naszych bagażnikach tylnych. Maksymalna masa całkowita wynosi 8 kg. Należy zwracać uwagę na rozkład obciążenia i często sprawdzać bagażnik, jego system mocowania i osprzęt.

Instalacja:

Nie zalecamy montowania kufrów na naszych tylnych bagażnikach. Maksymalna masa całkowita wynosi 8 kg. Należy zwracać uwagę na rozkład obciążenia i często sprawdzać bagażnik, jego system mocowania i osprzęt.

Tylny bagażnik przekracza rozmiar motocykla.

Uwaga: Towar zawiera tylko produkty i ich komponenty niezbędne do montażui wyraźnie wskazane w nazwie lub opisie produktu. Załączone ilustracje służą wyłącznie do celów podglądowych i pokazują zalecaną instalację lub użycie produktu na przykladowym modelu motocyklu. Jeśli nie określono inaczej, produkt nie obejmuje innych przedstawionych elementów - w szczególności motocyklu i innych akcesoriów do niego. Zalecamy instalację produktów wyłącznie przez wykwalifikowanego technika, najlepiej przez autoryzowany serwis konkretnego motocykla. Jeśli nie określono inaczej w opisie produktu lub w instrukcji obsługi, produkty nie są dostarczane z atestacją ATEST 8SD, TUV ani ich polską alternatywą, dlatego też są przeznaczone wyłącznie do użytku poza drogami, tj. w terenie lub do innych celów. 

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.