Minimalistyczne boczne uchwyty na torby UNIT garage - Moto Guzzi V100 Mandello

GRATISGRATIS GRATISGRATIS
telaio moto guzzi v100 mandello sx 2
zł868 zł868 zł1 736 od zł868 zł717 bez VAT zł717 bez VAT zł1 435 bez VAT od zł717 bez VAT
Zwykle 10 dni Zwykle 10 dni Zwykle 10 dni Wybierz wariant
Konfiguracja
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.

Minimalistyczne boczne uchwyty na torby, zaprojektowane dla systemu szybkiego uwalniania UNIT garage.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Minimalistyczne boczne uchwyty na torby, zaprojektowane dla systemu szybkiego uwalniania UNIT garage.

Piękny design, który nie zakłóca wyglądu motocykla. Bardzo łatwy montaż w przygotowanych punktach montażowych na motocyklu.

Kompatybilne sakwy UNIT garage można znaleźć w powiązanych produktach. Wszystkie sakwy są wyposażone w mechanizm szybkiego zwalniania.

 

 

 

 

Uwaga: Towar zawiera tylko produkty i ich komponenty niezbędne do montażui wyraźnie wskazane w nazwie lub opisie produktu. Załączone ilustracje służą wyłącznie do celów podglądowych i pokazują zalecaną instalację lub użycie produktu na przykladowym modelu motocyklu. Jeśli nie określono inaczej, produkt nie obejmuje innych przedstawionych elementów - w szczególności motocyklu i innych akcesoriów do niego. Zalecamy instalację produktów wyłącznie przez wykwalifikowanego technika, najlepiej przez autoryzowany serwis konkretnego motocykla. Jeśli nie określono inaczej w opisie produktu lub w instrukcji obsługi, produkty nie są dostarczane z atestacją ATEST 8SD, TUV ani ich polską alternatywą, dlatego też są przeznaczone wyłącznie do użytku poza drogami, tj. w terenie lub do innych celów.