Gmole + Osłona silnika Outback Motortek - Husqvarna Norden 901

zł1 826 zł1 509 bez VAT
W magazynie

Gmole niezawodnie zabezpieczą Husqvarna Norden 901 przed uszkodzeniem w razie upadku. Wytrzymała konstrukcja skupia energię uderzenia tylko na najwytrzymalszych miejscach motocykla. Osłona silnika chroni silnik przed uderzeniem od spodu, a także przed kamieniami i błotem odlatującym z przedniego koła.
 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Gmole niezawodnie zabezpieczą Husqvarna Norden 901 przed uszkodzeniem w razie upadku. Wytrzymała konstrukcja skupia energię uderzenia tylko na najwytrzymalszych miejscach motocykla. Osłona silnika chroni silnik przed uderzeniem od spodu, a także przed kamieniami i błotem odlatującym z przedniego koła.

Oba komponenty można zainstalować i używać tylko razem. Nie można użyć tylko 1 produktu!

Gmole

Średnica stalowej rury wynosi 22 mm. Produkt jest instalowany tylko na ramie motocykla. Do silnika nie jest przymocowane żadne mocowanie. Zaprojektowany dla maksymalnej ochrony zbiorników i najważniejszych części motocykla. Konstrukcja umożliwia łatwą obsługę - wymiana filtra i oleju.

Osłona silnika

Wykonany z aluminium o grubości 4 mm. Produkt składa się z 2 części dla łatwiejszej instalacji. Duże otwory wentylacyjne umożliwiają optymalne chłodzenie silnika. Produkt można zainstalować razem ze stojakiem centralnym.

Uwaga - produkt zawiera dolne gmole + osłonę silnika. Produkt nie zawiera górnego gmola. Górne gmole należy zamawiać osobno.

Instalacja:

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.
 

Uwaga: Towar zawiera tylko produkty i ich komponenty niezbędne do montażui wyraźnie wskazane w nazwie lub opisie produktu. Załączone ilustracje służą wyłącznie do celów podglądowych i pokazują zalecaną instalację lub użycie produktu na przykladowym modelu motocyklu. Jeśli nie określono inaczej, produkt nie obejmuje innych przedstawionych elementów - w szczególności motocyklu i innych akcesoriów do niego. Zalecamy instalację produktów wyłącznie przez wykwalifikowanego technika, najlepiej przez autoryzowany serwis konkretnego motocykla. Jeśli nie określono inaczej w opisie produktu lub w instrukcji obsługi, produkty nie są dostarczane z atestacją ATEST 8SD, TUV ani ich polską alternatywą, dlatego też są przeznaczone wyłącznie do użytku poza drogami, tj. w terenie lub do innych celów.