Tylny bagażnik z uchwytami dla pasażera BMW R1300GS - UNIT garage

zł1 235 zł1 411 zł1 853 zł1 411 zł1 853 od zł1 235 zł1 021 bez VAT zł1 166 bez VAT zł1 531 bez VAT zł1 166 bez VAT zł1 531 bez VAT od zł1 021 bez VAT
Zwykle 10 dni Zwykle 10 dni Zwykle 10 dni Zwykle 10 dni Zwykle 10 dni Wybierz wariant
Płytka
Kolor płyty
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.

Wzmocniony bagażnik dla BMW R1300 GS z inoxu przeznaczony do mocowania płyt lub top case.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wzmocniony bagażnik z inoxu przeznaczony do mocowania płyt lub top case (kolor czarny)
Uzupełnia tylną część i jest wyposażony w wygodne uchwyty dla pasażera. Wytrzymały i praktyczny, może pomieścić zarówno kod płyty: U108, jak i płytę AL3 do aluminiowego top case'a za pomocą 4 dołączonych mocowań. Doskonale nadaje się również do zwiększenia powierzchni ładunkowej dla miękkich toreb poprzez zamontowanie płyty Code: AL13 W tej wersji jest proponowany z wykończeniem proszkowym epoksydowym o wysokiej odporności w kolorze czarnym matowym.

Wersja:
bez płyty

z płytą wewnętrzną

z płytą do mocowania top case UNIT garage

Uwaga: Może być montowany ze wszystkimi rodzajami siodeł oferowanych przez BMW.
Maksymalna ładowność 15 kg. Bagażnik kompatybilny również ze wszystkimi modelami miękkich toreb.
Materiał: rura ze stali nierdzewnej o średnicy 22 i 18, grubość 2 mm ze wzmocnieniami 3 mm.
Instrukcja montażu i śruby w zestawie.

 

 

 

Uwaga: Towar zawiera tylko produkty i ich komponenty niezbędne do montażui wyraźnie wskazane w nazwie lub opisie produktu. Załączone ilustracje służą wyłącznie do celów podglądowych i pokazują zalecaną instalację lub użycie produktu na przykladowym modelu motocyklu. Jeśli nie określono inaczej, produkt nie obejmuje innych przedstawionych elementów - w szczególności motocyklu i innych akcesoriów do niego. Zalecamy instalację produktów wyłącznie przez wykwalifikowanego technika, najlepiej przez autoryzowany serwis konkretnego motocykla. Jeśli nie określono inaczej w opisie produktu lub w instrukcji obsługi, produkty nie są dostarczane z atestacją ATEST 8SD, TUV ani ich polską alternatywą, dlatego też są przeznaczone wyłącznie do użytku poza drogami, tj. w terenie lub do innych celów.