Triumph Tiger 1200 Rally Pro – Protection Combo Outback Motortek

zł3 081 zł2 546 bez VAT
W magazynie

Osłona silnika i gmole do motocykli Triupmh Tiger 1200 Rally Pro z roku modelowego 2022 i nowszych.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Osłona silnika i gmole do motocykli Triupmh Tiger 1200 Rally Pro z roku modelowego 2022 i nowszych.

Gmole

Konstrukcja naszych gmoli opiera się na filozofii, że mniej często znaczy więcej, dlatego stworzyliśmy kompaktowy, solidny zestaw gmoli, które nie sięgają daleko od punktów mocowania. System ten doskonale uzupełnia sportowe, agresywne linie motocykla Triumph Tiger 1200.

Waga produktu: 6 kg

Wysokiej jakości stalowa rura 25 mm (o grubości ścianki 2 mm) - Po kilku latach testów zderzeniowych wiemy, że rury o takich parametrach są lepsze niż cokolwiek innego!
Mniej często znaczy więcej - wykorzystaliśmy najmocniejsze punkty mocowania crash barów, zachowując jednocześnie zwartą konstrukcję dla ogólnej wytrzymałości.
Rozwiązanie hybrydowe - Całkowicie nowy Triumph Tiger 1200 - podobnie jak w modelu Tiger 900, silnik i rama zapewniają kombinację najwytrzymalszych punktów mocowania naszych gmoli. Zostało to przetestowane i sprawdzone przez lata.
Malowanie proszkowe - w połączeniu z piaskowaniem to zabójcza kombinacja chroniąca powierzchnię produktu. Bez fanaberii i wytrzymały, tak jak Twój Tiger 1200!

Kompatybilność: Kompatybilny z nowym modelem 2022+ Triumph Tiger 1200 - na razie wiadomo, że jest kompatybilny tylko z wersją Rally Pro.

 Instalacja:

Osłona silnika

Outback Motortek oferuje ochronę silnika Triumph Tiger i jego komponentów, takich jak miska olejowa, kolektor wydechowy, chłodnica oleju, które mogą być mocno narażone podczas jazdy w terenie bez naszych płyt ślizgowych. Chroń swoją inwestycję, inwestując w naszą ochronę silnika.

Waga produktu: 3,3 kg

Chroni kluczowe obszary silnika - miskę olejową, chłodnicę oleju, filtr oleju i kolektor wydechowy! To długa lista bardzo drogich części, które można narazić na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, które błyskawicznie obniżą wartość motocykla.
Unikalnie zaprojektowany system wentylacji - w tej płycie bash plate nie zaprojektowano żadnych niepotrzebnych otworów. W rezultacie silnik będzie mniej narażony na przegrzanie, gdy błoto i wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z offroadu lecą na silnik i utkną między płytą ślizgową a silnikiem / kolektorem wydechowym.
Kształt do odbijania - dzięki swojemu kształtowi, Triumph Tiger 1200 może odbijać obiekty znajdujące się na szlaku, takie jak kamienie, pniaki, kłody itp.
Laserowo cięte aluminium o grubości 4 mm - nic nie jest przesadą w takim motocyklu przygodowym, dlatego zdecydowaliśmy się zbudować nasze bash plates z tego absurdalnie wytrzymałego i grubego, a jednocześnie lekkiego materiału.
Malowanie proszkowe - w połączeniu z piaskowaniem, to zabójcza kombinacja chroniąca powierzchnię produktu. Niech będzie lśniący i nowy, tak jak Tiger 1200!

Kompatybilność:

Kompatybilny z nowym modelem 2022 Triumph Tiger 1200 (tylko Rally Pro - na razie)
Nie potwierdzono jeszcze kompatybilności z oryginalnymi gmolami Triumph.
Nie potwierdzono jeszcze kompatybilności z podstawką centralną OEM.

Instalacja:

 

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.

 
Uwaga: Towar zawiera tylko produkty i ich komponenty niezbędne do montażui wyraźnie wskazane w nazwie lub opisie produktu. Załączone ilustracje służą wyłącznie do celów podglądowych i pokazują zalecaną instalację lub użycie produktu na przykladowym modelu motocyklu. Jeśli nie określono inaczej, produkt nie obejmuje innych przedstawionych elementów - w szczególności motocyklu i innych akcesoriów do niego. Zalecamy instalację produktów wyłącznie przez wykwalifikowanego technika, najlepiej przez autoryzowany serwis konkretnego motocykla. Jeśli nie określono inaczej w opisie produktu lub w instrukcji obsługi, produkty nie są dostarczane z atestacją ATEST 8SD, TUV ani ich polską alternatywą, dlatego też są przeznaczone wyłącznie do użytku poza drogami, tj. w terenie lub do innych celów.