Stelaż bagażowy Outback Motortek - BMW R1200GS LC / R1250 GS

zł618 zł511 bez VAT
Dostawa w ciągu 1-2 tygodni

Tylna platforma bagażnika to najlepsze rozwiązanie, aby zwiększyć pojemność bagażową GS. Minusem jest konieczność demontażu tylnego siedzenia pasażera, więc jest to opcja tylko dla tych, którzy jeżdżą głównie bez pasażera.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Tylna platforma bagażnika to najlepsze rozwiązanie, aby zwiększyć pojemność bagażową GS. Minusem jest konieczność demontażu tylnego siedzenia pasażera, więc jest to opcja tylko dla tych, którzy jeżdżą głównie bez pasażera.

Specyfikacja

  • Wykonane z aluminium o grubości 5 mm - Nie wygłupiamy się z cienkimi bagażnikami. Tylne bagażniki Outback Motortek to prawdziwa okazja, jeśli chodzi o pakowanie wraz z pasami mocującymi Green Chile Adventure Gear!
  • Konstrukcja - Liczne i ładnie rozmieszczone otwory montażowe. Koncentrujemy się na funkcjonalności przed projektowaniem, dlatego nasze tylne bagażniki są dużych rozmiarów, aby bezpiecznie utrzymać bagaż na swoim miejscu.
  • Fazowane krawędzie - zmniejszają ryzyko postrzępienia pasków, oferując gładkie narożniki dookoła.
  • Piaskowanie w celu uzyskania najlepszej możliwej przyczepności powłok - jest to niezwykle istotna część naszego procesu produkcyjnego. Piaskowane powierzchnie są odporne na większość zarysowań i zapewniają dłuższą żywotność produktu.
  • Malowane proszkowo

Instalacja:

Nie zalecamy montowania kufrów na naszych tylnych bagażnikach. Maksymalna masa całkowita wynosi 8 kg. Należy zwracać uwagę na rozkład obciążenia i często sprawdzać bagażnik, jego system mocowania i osprzęt. 

Bagażnik przekracza wymiary motocykla.

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.
 

Uwaga: Towar zawiera tylko produkty i ich komponenty niezbędne do montażui wyraźnie wskazane w nazwie lub opisie produktu. Załączone ilustracje służą wyłącznie do celów podglądowych i pokazują zalecaną instalację lub użycie produktu na przykladowym modelu motocyklu. Jeśli nie określono inaczej, produkt nie obejmuje innych przedstawionych elementów - w szczególności motocyklu i innych akcesoriów do niego. Zalecamy instalację produktów wyłącznie przez wykwalifikowanego technika, najlepiej przez autoryzowany serwis konkretnego motocykla. Jeśli nie określono inaczej w opisie produktu lub w instrukcji obsługi, produkty nie są dostarczane z atestacją ATEST 8SD, TUV ani ich polską alternatywą, dlatego też są przeznaczone wyłącznie do użytku poza drogami, tj. w terenie lub do innych celów.