Stelaż bagażowy Outback Motortek - Aprilia Touareg 660

zł1 129 zł933 bez VAT
W magazynie

Aluminiowy element rozbudowujący stelaż bagażowy, zaprojektowany z myślą o łatwym przymocowaniu sakwy tekstylnej, kanistra systemu RotoPax. W tym stalowa konstrukcja nośna.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Aluminiowy element rozbudowujący stelaż bagażowy, zaprojektowany z myślą o łatwym przymocowaniu sakwy tekstylnej, kanistra systemu RotoPax. W tym stalowa konstrukcja nośna.

Nie zalecamy montowania kufrów na naszych tylnych bagażnikach. Maksymalna masa całkowita wynosi 8 kg. Należy zwracać uwagę na rozkład obciążenia i często sprawdzać bagażnik, jego system mocowania i osprzęt.

Bagażniki tylne Outback Motortek mają ścięte krawędzie, które są delikatne dla pasów bagażowych.

  • Fazowane krawędzie - aby zapobiec strzępieniu się i rozpadaniu pasków, krawędzie naszego tylnego bagażnika są gładkie.
    Wykonany z aluminium o grubości 5 mm
  • Konstrukcja - Liczne i ładnie rozmieszczone otwory montażowe. Koncentrujemy się na funkcjonalności przed projektowaniem, dlatego nasze tylne bagażniki są dużych rozmiarów, aby bezpiecznie utrzymać bagaż na swoim miejscu.
  • Piaskowane w celu uzyskania najlepszej możliwej przyczepności powłok - jest to niezwykle istotna część naszego procesu produkcyjnego. Piaskowane powierzchnie są odporne na większość zarysowań i zapewniają dłuższą żywotność produktu.
  • Malowanie proszkowe - w połączeniu z piaskowaniem to zabójcza kombinacja chroniąca powierzchnię produktu. Bez fanaberii i wytrzymałe, tak jak Twój motocykl ADV/Dual Sport!

Kompatybilność: 2022+ Aprilia Tuareg 660

Uwaga: Towar zawiera tylko produkty i ich komponenty niezbędne do montażui wyraźnie wskazane w nazwie lub opisie produktu. Załączone ilustracje służą wyłącznie do celów podglądowych i pokazują zalecaną instalację lub użycie produktu na przykladowym modelu motocyklu. Jeśli nie określono inaczej, produkt nie obejmuje innych przedstawionych elementów - w szczególności motocyklu i innych akcesoriów do niego. Zalecamy instalację produktów wyłącznie przez wykwalifikowanego technika, najlepiej przez autoryzowany serwis konkretnego motocykla. Jeśli nie określono inaczej w opisie produktu lub w instrukcji obsługi, produkty nie są dostarczane z atestacją ATEST 8SD, TUV ani ich polską alternatywą, dlatego też są przeznaczone wyłącznie do użytku poza drogami, tj. w terenie lub do innych celów. 

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.