Płyta przedłużająca bagażnik UNIT garage

zł495 zł409 bez VAT
Zwykle 10 dni Zwykle 10 dni Wybierz wariant
Kolor
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.

Szeroka aluminiowa płyta do bagażnika tylnego UNIT garage, srebrna lub czarna.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Przeznaczony do bagażników UNIT garage wyposażonych w 4 tuleje mocujące, można go łatwo dopasować do każdego bagażnika o płaskiej powierzchni.
Znacznie zwiększa powierzchnię ładunkową, idealna do transportu każdej torby Duffle Bag, Roll, namiotów kempingowych i toreb w ogóle. Jest wyposażony w krawędzie i duże oczka do mocowania pasków. Wykonany ze srebrnego lub czarnego anodyzowanego aluminium, ma grubość 3 mm i maksymalne zalecane obciążenie 6 kg: radzimy równomiernie rozłożyć ładunek na rowerze, montując torby boczne, torby na zbiornik itp. bez przesadzania z tylnym obciążeniem, które może negatywnie wpłynąć na właściwości jezdne roweru.

Wymiary: szerokość 54 cm, wysokość 28,5 cm.
Waga: 1,50 kg

 

Uwaga: Towar zawiera tylko produkty i ich komponenty niezbędne do montażui wyraźnie wskazane w nazwie lub opisie produktu. Załączone ilustracje służą wyłącznie do celów podglądowych i pokazują zalecaną instalację lub użycie produktu na przykladowym modelu motocyklu. Jeśli nie określono inaczej, produkt nie obejmuje innych przedstawionych elementów - w szczególności motocyklu i innych akcesoriów do niego. Zalecamy instalację produktów wyłącznie przez wykwalifikowanego technika, najlepiej przez autoryzowany serwis konkretnego motocykla. Jeśli nie określono inaczej w opisie produktu lub w instrukcji obsługi, produkty nie są dostarczane z atestacją ATEST 8SD, TUV ani ich polską alternatywą, dlatego też są przeznaczone wyłącznie do użytku poza drogami, tj. w terenie lub do innych celów.