Para tekstylnych sakw bocznych UNIT garage Cult

GRATISGRATIS GRATISGRATIS GRATISGRATIS GRATISGRATIS
coppia borse laterale cult in canvas 40l 50l coppia piastre in alluminio 3
zł6 380 zł5 273 bez VAT
Zwykle 10 dni Zwykle 10 dni Zwykle 10 dni Wybierz wariant
Barva
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.

Dwie sakwy boczne Cult z woskowanej bawełny z aluminiowymi płytami tylnymi + system szybkiego wypinania i zamek ze stali nierdzewnej. 3 różne kolory.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Dwie sakwy boczne Cult z woskowanej bawełny z aluminiowymi płytami tylnymi + system szybkiego wypinania i zamek ze stali nierdzewnej

Pojemność 40 - 50 L, montuje się w kilka sekund do klasycznych stelazi UNIT garage do kufrów aluminiowych bez dodatkowych adapterów, wszystko jest w zestawie. Można ją również łatwo dopasować do większości stelazi z rur o średnicy 18mm dostępnych na rynku, takich jak ramy OEM BMW. Torba Cult jest wykonana ręcznie we Włoszech z mocnej woskowanej bawełny. Roll top można zamknąć za pomocą prostej kłódki (nie dołączonej do zestawu). Z tyłu wyposażona jest w aluminiową płytę z systemem szybkiego mocowania i zamkiem do łatwego mocowania do ramy roweru. Z dbałością o najmniejsze detale posiada 3 mm skórzane wykończenia i przesuwane osłony ukrywające plastikowe klamry. Na froncie duża kieszeń z zamkiem błyskawicznym.

Solidne, wytrzymałe i wykonane z prawdziwych materiałów, torby o bardzo specyficznym stylu, z dbałością o najmniejsze szczegóły i z akcesoriami na wysokim poziomie. Zbadaliśmy najbardziej odporne materiały i najlepsze dostępne akcesoria, jeśli masz Adventure Touring, Classic lub Dual Sport wynik nadal będzie fantastyczny.

Materiały i info:
- Woskowane płótno z 3mm skórzanym wykończeniem
- Płócienny pasek z szybkozłączką i przesuwanymi skórzanymi osłonami wyposażonymi w system rzepów do mocowania nadmiaru części
- Tylna płyta z malowanego proszkowo stopu aluminium mocowana do torby. System szybkozłączki ze stali nierdzewnej i zamek (2 klucze w zestawie do każdej torby)
- Zamknięcie Roll Up z możliwością założenia kłódki
- Wnętrze ze sztywnego tworzywa sztucznego, wyjmowane na potrzeby przygód w terenie
- Przedni zamek błyskawiczny
- Zawiera kask z pełną twarzą
- Instrukcje.

Kolory:
Beżowe płótno z brązowym skórzanym wykończeniem
Płótno zielone z brązowym wykończeniem skórzanym
Czarne płótno z czarną skórzaną lamówką

Wysokość 40 cm, możliwość rozszerzenia wysokości do 50 cm, szerokość 44 cm głębokość 23 cm.
40L - 50L
Każda kompletna torba waży 3,5 kg