• 1 z 11
 

Outback Motortek Ultimate Protection Combo - Yamaha Tenere 700

 

Gmole i osłona silnika do motocykla KTM. Doskonała ochrona motocykla do jazdy w terenie.

Dostępność Wybierz wariant W magazynie W magazynie Dostawa w ciągu 1-4 tygodni Dostawa w ciągu 1-4 tygodni W magazynie W magazynie
Wersja Tenere 700
Kolor (gmole)
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
2 904 PLN 3 040,73 PLN 2 904 PLN 3 040,73 PLN 2 904 PLN 3 040,73 PLN od 2 904 PLN
2 400 PLN 2 513 PLN 2 400 PLN 2 513 PLN 2 400 PLN 2 513 PLN od 2 400 PLN bez VAT
   
Marka Outback Motortek
Kategoria TOP MOTOCYKLE
 

Gmole

Gmole niezawodnie zabezpieczą silnik i osłonę Tenere przed uszkodzeniem w razie upadku. Wytrzymała konstrukcja skupia energię uderzenia tylko na najwytrzymalszych miejscach motocykla. Dzięki zastosowaniu ekstremalnie wytrzymałych materiałów, ramy takie zapewniają wystarczającą ochronę przy zachowaniu niskiej wagi dodatkowej. Odpowiednia odległość gmoli od motocykla zapewnia ochronę także przy upadku w trakcie off-roadu, czy też przy tak dużym uderzeniu, że mogłoby dojść do częściowej deformacji gmoli. Dzięki temu drogie części motocykla pozostają bezpieczne.

Kompatybilność: Tenere 700 MY 2019 / 2020. Ramy można montować na motocyklu EURO 5 (2021 - 2022), ale osłona katalizatora musi zostać zdjęta.

Właściwości

 

  • Spawanie ręczne MIG – wszystko opiera się na wytrzymałości! Filozofia marki Outback Motortek: wytrzymałość i funkcjonalność jest ważniejsza od wyglądu.
  • Wysokiej jakości 22-milimetrowe rurki stalowe o grubości ściany 2 mm.
  • Wytrzymałe elementy montażowe – elementy wycinane laserem z 4-milimetrowego materiału. W decydującym momencie absorbują większość energii uderzenia chroniąc w ten sposób przed uderzeniem znacznie droższą ramę samego motocykla.
  • Piaskowana powierzchnia jest pokryta odpornym lakierem proszkowym. Kolory mogą nie w pełni pasować do kolorów używanych w motocyklu.
  • Waga części podstawowej = 2,7 kg
  • Waga obu części razem = 5,6 kg
Instalacja

Osłona silnika

Osłona silnika jest odporna na uderzenia podczas jazdy w każdym ciężkim terenie. Osłona zabezpiecza silnik, filtr oleju oraz wylot rury wydechowej przed odskakującymi kamieniami oraz błotem, dzięki czemu niezabłocony silnik jest przez cały czas optymalnie chłodzony.

Instalacja - EURO 4:

Instalcja - EURO 5:

 

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.
 

Uwaga: Towar zawiera tylko produkty i ich komponenty niezbędne do montażui wyraźnie wskazane w nazwie lub opisie produktu. Załączone ilustracje służą wyłącznie do celów podglądowych i pokazują zalecaną instalację lub użycie produktu na przykladowym modelu motocyklu. Jeśli nie określono inaczej, produkt nie obejmuje innych przedstawionych elementów - w szczególności motocyklu i innych akcesoriów do niego. Zalecamy instalację produktów wyłącznie przez wykwalifikowanego technika, najlepiej przez autoryzowany serwis konkretnego motocykla. Jeśli nie określono inaczej w opisie produktu lub w instrukcji obsługi, produkty nie są dostarczane z atestacją ATEST 8SD, TUV ani ich polską alternatywą, dlatego też są przeznaczone wyłącznie do użytku poza drogami, tj. w terenie lub do innych celów.