Outback Motortek Protection Combo - KTM 390 Adventure

Nowość
zł2 177 zł1 799 bez VAT
W magazynie W magazynie Wybierz wariant
Kolor
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.

Gmole i osłona silnika dla doskonałej ochrony motocykla KTM 390 Adventure.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Gmole

Konstrukcja gmoli do motocykla KTM 390 Adventure opiera się na filozofii, że mniej często znaczy więcej, dlatego stworzyliśmy kompaktowy, solidny zestaw gmoli, które nie sięgają daleko od punktów mocowania. Nasze gmole są montowane wyłącznie na ramie.

Wysokiej jakości rura stalowa 21 o grubości ścianki 2 mm.

Mniej często znaczy więcej. Nie próbowaliśmy pokrywać całego motocykla gmolami, które wyglądają jak pajęczyna. Modele KTM 390 Adventure mają tylko kilka mocnych punktów montażowych, dlatego bardziej sensowne jest stworzenie jednego solidnego i kompaktowego zestawu gmoli, które trzymają się blisko tych kilku punktów montażowych, zamiast być daleko rozłożone, co skutkuje zbyt elastyczną i "miękką" konstrukcją.

Malowanie proszkowe - w połączeniu z piaskowaniem to zabójcza kombinacja chroniąca powierzchnię produktu. Bez zbędnych dodatków i wytrzymały, tak jak Twój 390 Adventure!

Waga: 2 kg / 4,5 funta

Osłona silnika

Wytrzymała osłona silnika do motocykla KTM 390, wykonana z wycinanej laserowo aluminiowej.

KTM 390 Adventure to świetny motocykl terenowy typu dual sport, zarówno dla początkujących, jak i mniej zaawansowanych. Zdecydowaliśmy się przetestować nasze akcesoria 390 Adventure, w tym tę płytę poślizgową, na naprawdę trudnych odcinkach w Oregonie i Nevadzie.

Chroni kluczowe obszary silnika - miskę olejową, obudowę silnika i kolektor wydechowy! To długa lista bardzo drogich części, które można narazić na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.

Prawdziwy kształt off-road i adventure - co to w ogóle znaczy? Oznacza to, że mamy doświadczenie w budowaniu najwyższej klasy płyt ślizgowych. Unikamy projektowania płyt ślizgowych, które mają kształt pudełek, ostre krawędzie i rogi oraz gwarantują ograniczenie jazdy w terenie. Projektujemy i budujemy osłony, z których skorzystasz tylko podczas jazdy w trudnym terenie.

Laserowo cięte aluminium o grubości 4 mm - nic nigdy nie jest przesadą w rowerze przygodowym, dlatego zdecydowaliśmy się zbudować nasze osłony z tego wytrzymałego i grubego, ale lekkiego materiału.

Mocny osprzęt montażowy - tutaj również nie ma miejsca na żadne kompromisy! Precyzyjnie wycięte laserowo elementy zapewniają idealne dopasowanie dzięki metalowym mocowaniom o grubości 4 mm. Części te pochłaniają wiele uderzeń podczas jazdy przez (terenowe) piekło, a nie podwozie lub silnik motocykla, które są warte tysiące dolarów.
Malowane proszkowo - w połączeniu z piaskowaniem to zabójcza kombinacja chroniąca powierzchnię produktu. Bez fanaberii i wytrzymałe jak Twój rower!

 

Instalacja:

 

Dostępne kolory:
gmole - pomarańczowy lub czarny
osłona silnika - tylko czarna 

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.
 

Uwaga: Towar zawiera tylko produkty i ich komponenty niezbędne do montażui wyraźnie wskazane w nazwie lub opisie produktu. Załączone ilustracje służą wyłącznie do celów podglądowych i pokazują zalecaną instalację lub użycie produktu na przykladowym modelu motocyklu. Jeśli nie określono inaczej, produkt nie obejmuje innych przedstawionych elementów - w szczególności motocyklu i innych akcesoriów do niego. Zalecamy instalację produktów wyłącznie przez wykwalifikowanego technika, najlepiej przez autoryzowany serwis konkretnego motocykla. Jeśli nie określono inaczej w opisie produktu lub w instrukcji obsługi, produkty nie są dostarczane z atestacją ATEST 8SD, TUV ani ich polską alternatywą, dlatego też są przeznaczone wyłącznie do użytku poza drogami, tj. w terenie lub do innych celów.