Outback Motortek Crash guards combo - Honda Africa Twin CRF1100L / Adventure Sports (2020-2024)

zł2 177 zł1 799 bez VAT
W magazynie W magazynie W magazynie W magazynie W magazynie W magazynie W magazynie W magazynie W magazynie W magazynie W magazynie W magazynie Wybierz wariant
wersja
Kolor
Rok produkcji
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.

Gmole podstawowe i gmole silnika zapewniające doskonałą ochronę motocykla Honda Africa Twin 1100 podczas upadku w terenie.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Gmole podstawowe i gmole silnika zapewniające doskonałą ochronę motocykla Honda Africa Twin 1100 podczas upadku w terenie.

 

Ten zestaw zawiera następujące produkty: Podstawowe gmole, gmole silnika. Jeśli chcesz rozszerzyć zestaw o górne gmole, musisz zamówić je osobno tutaj.

 

 

Podstawowe gmole

 

Podstawowe gmole Outback Motortek niezawodnie ochronią nowy model Africa Twin przed uszkodzeniem podczas upadku. Konstrukcja niższa i szersza niż w przypadku oryginalnych gmoli, koncentruje energię uderzenia tylko w najmocniejszych miejscach motocykla. Dzięki zastosowaniu ekstremalnie wytrzymałych materiałów taka konstrukcja zapewnia wystarczającą ochronę przy zachowaniu niskiej wagi dodatkowej.

 

Odpowiednia odległość gmoli od motocykla zapewnia ochronę także przy upadku podczas off-roadu, czy też przy tak dużym uderzeniu, że mogłoby dojść do częściowej deformacji ramy. Dzięki temu drogie części motocykla pozostają bezpieczne.

 

 

 

Gmole silnika

 

Poszerzenie podstawowych gmoli o ochronę silnika nowego modelu Africa Twin z manualną lub automatyczną skrzynią biegów DCT. Instalacja jest możliwa tylko wraz z gmolami Outback Motortek

 

Odpowiednia odległość gmoli od motocykla zapewnia ochronę także przy upadku podczas off-roadu, czy też przy tak dużym uderzeniu, że mogłoby dojść do częściowej deformacji ramy. Dzięki temu drogie części motocykla pozostają bezpieczne.

 

Według oceny wielu klientów, gmole Outback Motortek są najbardziej wytrzymałą wersją, jaką można kupić do Africa Twin.  

Konfiguracja

 

GMOLE_PL

 

Właściwości

 

  • Spawanie ręczne MIG – wszystko opiera się na wytrzymałości! Filozofia marki Outback Motortek: wytrzymałość i funkcjonalność jest ważniejsza od wyglądu.
  • Wysokiej jakości 27-milimetrowe rurki stalowe o grubości ściany 2 mm – żadne z rurek niższej jakości nie wytrzymują upadku motocykla ważącego 220 kilogramy.
  • Wytrzymałe elementy montażowe – elementy wycinane laserem z 4-milimetrowego materiału. W decydującym momencie absorbują większość energii uderzenia chroniąc w ten sposób przed uderzeniem znacznie droższą ramę samego motocykla.
  • Piaskowana powierzchnia jest pokryta odpornym lakierem proszkowym

Kompatybilność: Honda Africa Twin CRF1100 2020 - 2024 / Adventure Sports.

Gmole silnika nie można montować jednocześnie z oryginalną pokrywą silnika firmy HONDA. Oryginalna pokrywa silnika wymaga modyfikacji zgodnie z niniejszymi instrukcjami.

 
ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.
 

 

Uwaga: Towar zawiera tylko produkty i ich komponenty niezbędne do montażui wyraźnie wskazane w nazwie lub opisie produktu. Załączone ilustracje służą wyłącznie do celów podglądowych i pokazują zalecaną instalację lub użycie produktu na przykladowym modelu motocyklu. Jeśli nie określono inaczej, produkt nie obejmuje innych przedstawionych elementów - w szczególności motocyklu i innych akcesoriów do niego. Zalecamy instalację produktów wyłącznie przez wykwalifikowanego technika, najlepiej przez autoryzowany serwis konkretnego motocykla. Jeśli nie określono inaczej w opisie produktu lub w instrukcji obsługi, produkty nie są dostarczane z atestacją ATEST 8SD, TUV ani ich polską alternatywą, dlatego też są przeznaczone wyłącznie do użytku poza drogami, tj. w terenie lub do innych celów.