Osłona silnika Outback Motortek - KTM 790 / 890

zł1 262 zł1 043 bez VAT
Dostawa w ciągu 1-2 tygodni

Osłona silnika chroni silnik przed uderzeniem od spodu, a także przed kamieniami i błotem odlatującym z przedniego koła.
 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Osłona silnika chroni silnik przed uderzeniem od spodu, a także przed kamieniami i błotem odlatującym z przedniego koła.

Produkt ten można montować oddzielnie, nie są potrzebne żadne dodatkowe produkty.

Wykonany z aluminium o grubości 4 mm. Produkt składa się z 2 części dla łatwiejszej instalacji. Duże otwory wentylacyjne umożliwiają optymalne chłodzenie silnika. Produkt można zainstalować razem ze stojakiem centralnym KTM.

Instalacja:

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.
 

Uwaga: Towar zawiera tylko produkty i ich komponenty niezbędne do montażui wyraźnie wskazane w nazwie lub opisie produktu. Załączone ilustracje służą wyłącznie do celów podglądowych i pokazują zalecaną instalację lub użycie produktu na przykladowym modelu motocyklu. Jeśli nie określono inaczej, produkt nie obejmuje innych przedstawionych elementów - w szczególności motocyklu i innych akcesoriów do niego. Zalecamy instalację produktów wyłącznie przez wykwalifikowanego technika, najlepiej przez autoryzowany serwis konkretnego motocykla. Jeśli nie określono inaczej w opisie produktu lub w instrukcji obsługi, produkty nie są dostarczane z atestacją ATEST 8SD, TUV ani ich polską alternatywą, dlatego też są przeznaczone wyłącznie do użytku poza drogami, tj. w terenie lub do innych celów.