Osłona silnika Outback Motortek - KTM 790 / 890

zł1 707 zł1 411 bez VAT
W magazynie

Ta duża osłona silnika chroni motocykl od spodu i zastępuje funkcję gmoli.
 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Ta duża osłona silnika chroni motocykl od spodu i zastępuje funkcję gmoli.

Aluminium o grubości 5 mm.
Czarna farba proszkowa z piaskowaną powierzchnią.
W pełni montowana na ramie. Nasza wytrzymała osłona KTM 790/890 Adventure opiera się na ramie, a nie na silniku.
Duże wycięcia wentylacyjne zapewniają lepsze chłodzenie silnika.
Zgodność ze stojakiem centralnym. Nasza osłona jest w 100% zgodna z naszą podstawką centralną i podstawką centralną KTM OEM.
Oferujemy jedyne na rynku rozwiązanie umożliwiające podparcie osłony KTM 790/890 Adventure na CAŁEJ długości dzięki rurkom nośnym.
Rozszerzona ochrona katalizatora.
W pełni zagłębione śruby montażowe w dolnej części. Innymi słowy, nie ma żadnych śrub wystających z dolnej części osłony, które mogłyby się zaczepić lub odłamać.

Zgodność ze wszystkimi modelami i rocznikami motocykli KTM 790/890 Adventure.

Instalacja:

 

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.
 

Uwaga: Towar zawiera tylko produkty i ich komponenty niezbędne do montażui wyraźnie wskazane w nazwie lub opisie produktu. Załączone ilustracje służą wyłącznie do celów podglądowych i pokazują zalecaną instalację lub użycie produktu na przykladowym modelu motocyklu. Jeśli nie określono inaczej, produkt nie obejmuje innych przedstawionych elementów - w szczególności motocyklu i innych akcesoriów do niego. Zalecamy instalację produktów wyłącznie przez wykwalifikowanego technika, najlepiej przez autoryzowany serwis konkretnego motocykla. Jeśli nie określono inaczej w opisie produktu lub w instrukcji obsługi, produkty nie są dostarczane z atestacją ATEST 8SD, TUV ani ich polską alternatywą, dlatego też są przeznaczone wyłącznie do użytku poza drogami, tj. w terenie lub do innych celów.