Osłona silnika Outback Motortek - Honda Transalp XL750

zł1 187 zł981 bez VAT
W magazynie W magazynie Wybierz wariant
Kolor
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.

W pełni zamontowany na ramie! Pomaga to w przypadku potencjalnych uszkodzeń silnika, przenosząc energię z potencjalnych uderzeń podczas jazdy w terenie. Przewiń w dół, aby zobaczyć więcej zalet i funkcji naszej osłony XL750 Transalp.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

W pełni zamontowany na ramie! Pomaga to w przypadku potencjalnych uszkodzeń silnika, przenosząc energię z potencjalnych uderzeń podczas jazdy w terenie. Przewiń w dół, aby zobaczyć więcej zalet i funkcji naszej osłony XL750 Transalp.

Chroni kluczowe obszary silnika - miskę olejową, obudowę silnika, filtr oleju i kolektory wydechowe. To długa lista bardzo drogich części, które można narazić na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, które mogą potencjalnie zakończyć jazdę i pozostawić Cię w martwym punkcie.

Unikalnie zaprojektowany system wentylacji - Nie tylko unikalny, ale także bardzo dobrze przemyślany. Na tej płycie bash plate nie zaprojektowano żadnych niepotrzebnych otworów. W rezultacie silnik będzie mniej narażony na przegrzanie, gdy błoto i wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z off-roadu lecą na silnik i utkną między płytą ślizgową a silnikiem / kolektorem wydechowym.

Prawdziwy kształt off-road i adventure - Unikamy projektowania płyt ślizgowych, które mają kształt pudełek, ostre krawędzie i rogi i gwarantują ograniczenie jazdy w terenie.

Laserowo cięte aluminium o grubości 4 mm - jest wystarczająco grube, aby wytrzymać potencjalne uszkodzenia, a jednocześnie lekkie.

Malowane proszkowo - w połączeniu z piaskowaniem to zabójcza kombinacja chroniąca powierzchnię produktu. Bez zbędnych dodatków i wytrzymały, tak jak Transalp!

Nie jest kompatybilny z podstawką centralną Honda OEM (chyba że zostanie wykonane małe cięcie)Jest w pełni kompatybilny z podstawką centralną Outback Motortek.

Uwaga: aby zamontować naszą płytę ochronną Transalp, należy zainstalować zderzaki Outback Motortek. Nie jest ona kompatybilna z innymi markami gmoli.

 

 

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.
 

Uwaga: Towar zawiera tylko produkty i ich komponenty niezbędne do montażui wyraźnie wskazane w nazwie lub opisie produktu. Załączone ilustracje służą wyłącznie do celów podglądowych i pokazują zalecaną instalację lub użycie produktu na przykladowym modelu motocyklu. Jeśli nie określono inaczej, produkt nie obejmuje innych przedstawionych elementów - w szczególności motocyklu i innych akcesoriów do niego. Zalecamy instalację produktów wyłącznie przez wykwalifikowanego technika, najlepiej przez autoryzowany serwis konkretnego motocykla. Jeśli nie określono inaczej w opisie produktu lub w instrukcji obsługi, produkty nie są dostarczane z atestacją ATEST 8SD, TUV ani ich polską alternatywą, dlatego też są przeznaczone wyłącznie do użytku poza drogami, tj. w terenie lub do innych celów.