Honda CRF450L/RL – Protection Combo Outback Motortek

zł470 zł388 bez VAT
W magazynie W magazynie Wybierz wariant
Kolor
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.

Gmole i osłona silnika Outback Motortek dla maksymalnej ochrony motocykla Honda CRF 450 L/RL. Zestaw w obniżonej cenie.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Gmole i osłona silnika Outback Motortek dla maksymalnej ochrony motocykla Honda CRF 450 L/RL. Zestaw w obniżonej cenie.

Gmole w pełni montowane na ramie dodatkowy pancerz do Hondy CRF450L/RL, aby zminimalizować lub zapobiec uszkodzeniom plastikowych paneli i chłodnicy.

  • Rura ze stali o średnicy 20 mm i grubości ścianki 2 mm
  • Osłona przed uderzeniami bocznymi - nasze gmole są zaprojektowane tak, aby minimalizować lub zapobiegać uszkodzeniom plastikowych paneli i/lub chłodnic.
  • Malowane proszkowo
  • Waga: 3,1 kg
  • Kompatybilność: 2018 - 2024 Honda CRF450L i modele RL.
  • Potwierdzona kompatybilność z 3-galonowym zbiornikiem paliwa IMS.
  • Nie potwierdzono kompatybilności z nieoryginalnymi kolektorami wydechowymi.

Instalacja:

Osłona silnika chroni kluczowy obszar silnika - miskę olejową, która jest narażona na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, które mogą potencjalnie zakończyć jazdę i pozostawić cię w martwym punkcie.

Laserowo wycinane aluminium o grubości 4 mm - jest wystarczająco grube, aby wytrzymać potencjalne uszkodzenia, a jednocześnie lekkie.

Malowany proszkowo na kolor czarny.

Waga produktu: 1,5 kg

Instalacja

 

 

 

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.
 

Uwaga: Towar zawiera tylko produkty i ich komponenty niezbędne do montażui wyraźnie wskazane w nazwie lub opisie produktu. Załączone ilustracje służą wyłącznie do celów podglądowych i pokazują zalecaną instalację lub użycie produktu na przykladowym modelu motocyklu. Jeśli nie określono inaczej, produkt nie obejmuje innych przedstawionych elementów - w szczególności motocyklu i innych akcesoriów do niego. Zalecamy instalację produktów wyłącznie przez wykwalifikowanego technika, najlepiej przez autoryzowany serwis konkretnego motocykla. Jeśli nie określono inaczej w opisie produktu lub w instrukcji obsługi, produkty nie są dostarczane z atestacją ATEST 8SD, TUV ani ich polską alternatywą, dlatego też są przeznaczone wyłącznie do użytku poza drogami, tj. w terenie lub do innych celów.