Górne gmole UNIT garage - BMW R 1300 GS

Nowość
zł1 515 zł1 252 bez VAT
Zwykle 10 dni

Bardzo wytrzymały stalowy gmol górny do BMW R1300 GS.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

 

Bardzo piękne i eleganckie, doskonale podkreślają linie motocykla. Osłony zbiornika wykonane ze stali z czarnym epoksydowym wykończeniem proszkowym: doskonałe do ochrony zbiornika, ale także owiewek i chłodnic. Mogą być montowane z gmolami UNIT garage, gmolami innych producentów lub oryginalnymi gmolami BMW. Są wykonane z solidnych mocowań i dostarczane ze wszystkim, czego potrzebujesz, w tym z instrukcją montażu.
Są kompatybilne z dodatkowymi reflektorami

Kolor: czarny

Materiał: rury ze stali nierdzewnej o średnicy 25 mm, grubość 2 wzmocnień 3 mm

Instrukcje i osprzęt w zestawie

Pakiet zawiera tylko górne gmole. Zdjęcia mają charakter ilustracyjny. Dolne gmole to inny produkt, który należy zakupić osobno.

Uwaga: Towar zawiera tylko produkty i ich komponenty niezbędne do montażui wyraźnie wskazane w nazwie lub opisie produktu. Załączone ilustracje służą wyłącznie do celów podglądowych i pokazują zalecaną instalację lub użycie produktu na przykladowym modelu motocyklu. Jeśli nie określono inaczej, produkt nie obejmuje innych przedstawionych elementów - w szczególności motocyklu i innych akcesoriów do niego. Zalecamy instalację produktów wyłącznie przez wykwalifikowanego technika, najlepiej przez autoryzowany serwis konkretnego motocykla. Jeśli nie określono inaczej w opisie produktu lub w instrukcji obsługi, produkty nie są dostarczane z atestacją ATEST 8SD, TUV ani ich polską alternatywą, dlatego też są przeznaczone wyłącznie do użytku poza drogami, tj. w terenie lub do innych celów.