Gmole Outback Motortek - Triumph Tiger 1200 Rally Pro 2022+

zł1 760 zł1 455 bez VAT
nie w magazynie
Solidna ochrona owiewek, chłodnicy, obudowy silnika i innych części silnika.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Solidna ochrona owiewek, chłodnicy, obudowy silnika i innych części silnika.

Konstrukcja naszych gmoli opiera się na filozofii, że mniej często znaczy więcej, dlatego stworzyliśmy kompaktowy, solidny zestaw gmoli, które nie sięgają daleko od punktów mocowania. System ten doskonale uzupełnia sportowe, agresywne linie motocykla Triumph Tiger 1200.

Waga produktu: 6 kg

Wysokiej jakości stalowa rura 25 mm (o grubości ścianki 2 mm) - Po kilku latach testów zderzeniowych wiemy, że rury o takich parametrach są lepsze niż cokolwiek innego!
Mniej często znaczy więcej - wykorzystaliśmy najmocniejsze punkty mocowania crash barów, zachowując jednocześnie zwartą konstrukcję dla ogólnej wytrzymałości.
Rozwiązanie hybrydowe - Całkowicie nowy Triumph Tiger 1200 - podobnie jak w modelu Tiger 900, silnik i rama zapewniają kombinację najwytrzymalszych punktów mocowania naszych gmoli. Zostało to przetestowane i sprawdzone przez lata.
Malowanie proszkowe - w połączeniu z piaskowaniem to zabójcza kombinacja chroniąca powierzchnię produktu. Bez fanaberii i wytrzymały, tak jak Twój Tiger 1200!

Kompatybilność: Kompatybilny z nowym modelem 2022+ Triumph Tiger 1200 - na razie wiadomo, że jest kompatybilny tylko z wersją Rally Pro.

 Instalacja:

 

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.

 
Uwaga: Towar zawiera tylko produkty i ich komponenty niezbędne do montażui wyraźnie wskazane w nazwie lub opisie produktu. Załączone ilustracje służą wyłącznie do celów podglądowych i pokazują zalecaną instalację lub użycie produktu na przykladowym modelu motocyklu. Jeśli nie określono inaczej, produkt nie obejmuje innych przedstawionych elementów - w szczególności motocyklu i innych akcesoriów do niego. Zalecamy instalację produktów wyłącznie przez wykwalifikowanego technika, najlepiej przez autoryzowany serwis konkretnego motocykla. Jeśli nie określono inaczej w opisie produktu lub w instrukcji obsługi, produkty nie są dostarczane z atestacją ATEST 8SD, TUV ani ich polską alternatywą, dlatego też są przeznaczone wyłącznie do użytku poza drogami, tj. w terenie lub do innych celów.