Gmole Outback Motortek - KTM 1290 Super Adventure R 2021<

zł2 553 zł2 110 bez VAT
W magazynie W magazynie Wybierz wariant
Kolor
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.

Gmole zapewniające lepszą ochronę motocykla przy upadku, zaprojektowane w taki sposób, aby nie naruszały pierwotnego designu KTM i równocześnie były mocno przytwierdzone do ramy motocykla.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Gmole zapewniające lepszą ochronę motocykla przy upadku, zaprojektowane w taki sposób, aby nie naruszały pierwotnego designu KTM i równocześnie były mocno przytwierdzone do ramy motocykla.

Kompletny gmol dolny + górny do nowego KTM 1290. Znacznie mocniejsze i trwalsze niż części oryginalne. Sprawdzone w wielu prawdziwych testach zderzeniowych.

Ręcznie spawana metodą MIG z 22-metrowej rury o ściance 2 mm.

Dostępne w kolorze pomarańczowym lub czarnym według specyfikacji KTM.

Dla KTM 1290 Super Adventure R 2021 - 2023

Testowanie odporności:

Instalacja:

 

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.
 

Uwaga: Towar zawiera tylko produkty i ich komponenty niezbędne do montażui wyraźnie wskazane w nazwie lub opisie produktu. Załączone ilustracje służą wyłącznie do celów podglądowych i pokazują zalecaną instalację lub użycie produktu na przykladowym modelu motocyklu. Jeśli nie określono inaczej, produkt nie obejmuje innych przedstawionych elementów - w szczególności motocyklu i innych akcesoriów do niego. Zalecamy instalację produktów wyłącznie przez wykwalifikowanego technika, najlepiej przez autoryzowany serwis konkretnego motocykla. Jeśli nie określono inaczej w opisie produktu lub w instrukcji obsługi, produkty nie są dostarczane z atestacją ATEST 8SD, TUV ani ich polską alternatywą, dlatego też są przeznaczone wyłącznie do użytku poza drogami, tj. w terenie lub do innych celów.