Gmole Outback Motortek - Aprilia Touareg 660

zł1 291 zł1 067 bez VAT
W magazynie W magazynie Wybierz wariant
Kolor
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.

Gmole do Aprilia Tuareg 660

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Gmole do Aprilia Tuareg 660 zapobiegają drobnym uszkodzeniom spowodowanym wywrotkami lub małymi zderzeniami. Zawsze staramy się, aby nasze crash bary miały jak najlepsze osiągi, poprzez staranne projektowanie konstrukcji i testowanie jej w warunkach rzeczywistych, zanim zaoferujemy je naszym klientom.

  • Ręcznie spawane metodą MIG - chodzi o wytrzymałość! Nadal podążamy za naszą filozofią: wytrzymałość i funkcjonalność ponad wygląd.
    Rura stalowa 25mm o grubości ścianki 2mm.
  • Mniej to często więcej - Jednym z naszych celów było zachowanie niskiego środka ciężkości Aprilii Tuareg 660.
  • Mocne punkty montażowe - Tutaj też nie ma mowy o ścinaniu zakrętów! Precyzyjnie wycięte laserowo elementy dla idealnego dopasowania przy użyciu metalowych mocowań o grubości 4mm i 5mm. Te części absorbują wiele uderzeń podczas zderzeń, a nie podwozie motocykla, które jest warte tysiące dolarów/euro.
  • Malowanie proszkowe - w połączeniu z piaskowaniem jest to zabójcza kombinacja do ochrony powierzchni twojego produktu. Bez zbędnych ceregieli i wytrzymałe, tak jak twój motocykl ADV/Dual Sport!

Nie gwarantujemy dopasowania kolorów naszych crash barów do części Twojego Aprilia Tuareg 660. Oferujemy jednak najbliższe możliwe.
Kompatybilność:

Crash Bars: Kompatybilny z modelami 2022+.

Instalacja:

 

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.

 

Uwaga: Towar zawiera tylko produkty i ich komponenty niezbędne do montażui wyraźnie wskazane w nazwie lub opisie produktu. Załączone ilustracje służą wyłącznie do celów podglądowych i pokazują zalecaną instalację lub użycie produktu na przykladowym modelu motocyklu. Jeśli nie określono inaczej, produkt nie obejmuje innych przedstawionych elementów - w szczególności motocyklu i innych akcesoriów do niego. Zalecamy instalację produktów wyłącznie przez wykwalifikowanego technika, najlepiej przez autoryzowany serwis konkretnego motocykla. Jeśli nie określono inaczej w opisie produktu lub w instrukcji obsługi, produkty nie są dostarczane z atestacją ATEST 8SD, TUV ani ich polską alternatywą, dlatego też są przeznaczone wyłącznie do użytku poza drogami, tj. w terenie lub do innych celów.