• 1 z 7
 

Gmole Outback Motortek - Aprilia Touareg 660

 

Gmole do Aprilia Tuareg 660

Dostępność Wybierz wariant nie w magazynie nie w magazynie
Kolor
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
1 200,32 PLN
992 PLN bez VAT
   
Marka Outback Motortek
Kategoria Aprilia Touareg 660
 

Gmole do Aprilia Tuareg 660 zapobiegają drobnym uszkodzeniom spowodowanym wywrotkami lub małymi zderzeniami. Zawsze staramy się, aby nasze crash bary miały jak najlepsze osiągi, poprzez staranne projektowanie konstrukcji i testowanie jej w warunkach rzeczywistych, zanim zaoferujemy je naszym klientom.

  • Ręcznie spawane metodą MIG - chodzi o wytrzymałość! Nadal podążamy za naszą filozofią: wytrzymałość i funkcjonalność ponad wygląd.
    Rura stalowa 25mm o grubości ścianki 2mm.
  • Mniej to często więcej - Jednym z naszych celów było zachowanie niskiego środka ciężkości Aprilii Tuareg 660.
  • Mocne punkty montażowe - Tutaj też nie ma mowy o ścinaniu zakrętów! Precyzyjnie wycięte laserowo elementy dla idealnego dopasowania przy użyciu metalowych mocowań o grubości 4mm i 5mm. Te części absorbują wiele uderzeń podczas zderzeń, a nie podwozie motocykla, które jest warte tysiące dolarów/euro.
  • Malowanie proszkowe - w połączeniu z piaskowaniem jest to zabójcza kombinacja do ochrony powierzchni twojego produktu. Bez zbędnych ceregieli i wytrzymałe, tak jak twój motocykl ADV/Dual Sport!

Nie gwarantujemy dopasowania kolorów naszych crash barów do części Twojego Aprilia Tuareg 660. Oferujemy jednak najbliższe możliwe.
Kompatybilność:

Crash Bars: Kompatybilny z modelami 2022+.

Instalacja: