Gmole Combo Outback Motortek - BMW F800 GS

zł1 681 zł1 389 bez VAT
Dostawa w ciągu 1-2 tygodni
Kolor
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.

Gmole + rozbudowa podstawowych gmoli o ochronę górnych części maski w celu zapewnienia maksymalnej ochrony, w przypadku jazdy w najtrudniejszym terenie.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Gmole + rozbudowa podstawowych gmoli o ochronę górnych części maski w celu zapewnienia maksymalnej ochrony, w przypadku jazdy w najtrudniejszym terenie.

 

Odpowiednia odległość gmoli od motocykla zapewnia ochronę także przy upadku podczas off-roadu, czy też przy tak dużym uderzeniu, że mogłoby dojść do częściowej deformacji ramy. Dzięki temu drogie części motocykla pozostają bezpieczne.

 

 

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.
 

Uwaga: Towar zawiera tylko produkty i ich komponenty niezbędne do montażui wyraźnie wskazane w nazwie lub opisie produktu. Załączone ilustracje służą wyłącznie do celów podglądowych i pokazują zalecaną instalację lub użycie produktu na przykladowym modelu motocyklu. Jeśli nie określono inaczej, produkt nie obejmuje innych przedstawionych elementów - w szczególności motocyklu i innych akcesoriów do niego. Zalecamy instalację produktów wyłącznie przez wykwalifikowanego technika, najlepiej przez autoryzowany serwis konkretnego motocykla. Jeśli nie określono inaczej w opisie produktu lub w instrukcji obsługi, produkty nie są dostarczane z atestacją ATEST 8SD, TUV ani ich polską alternatywą, dlatego też są przeznaczone wyłącznie do użytku poza drogami, tj. w terenie lub do innych celów.