Dwie sakwy boczne UNIT garage Khali z TPU 35L - 45L + Para płyt aluminiowych

zł3 990 zł3 298 bez VAT
Zwykle 10 dni

Dwie sakwy boczne Khali 100% wodoodporne z aluminiowym tyłem + system szybkiego mocowania ze stali nierdzewnej z zamkiem

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Dwie sakwy boczne Khali 100% wodoodporne z aluminiowym tyłem + system szybkiego mocowania ze stali nierdzewnej z zamkiem

W kilka sekund ten system szybkiego mocowania ze stali nierdzewnej mocuje się do rurowych ram UNIT garage. Nie potrzeba żadnych dodatkowych adapterów ani części, wszystko jest w zestawie. Można go również dopasować do większości ram rurowych o średnicy 18 mm dostępnych na rynku, takich jak ramy OEM BMW. Roll top o pojemności od 35L z możliwością rozszerzenia do 45L z magnetycznymi klamrami do szybkiego otwierania, duża wodoodporna kieszeń zapinana na zamek z przodu i wewnątrz; wyjmowana wzmocniona płyta dolna. Do ekstremalnych zastosowań zalecamy montaż pasków w poziomie, takich jak nasz kod UG008 (patrz zdjęcie), zaczepiając je o aluminiową płytę tylną, przekładając przez pętle na boku torby.

Khali: nasza linia toreb zaprojektowana z myślą o Twojej następnej przygodzie. Solidne, wytrzymałe i prawdziwe materiały; torby, które opowiadają historię. Chcieliśmy mieć torby techniczne, ale o bardzo specyficznym stylu, z dbałością o najmniejsze szczegóły i akcesoriami na wysokim poziomie. Dlatego wybraliśmy najbardziej odporne materiały i najlepsze dostępne akcesoria: magnetyczne klamry i zapięcia wykonane za pomocą specjalnie skonstruowanych form. Piękne i funkcjonalne torby o wyglądzie ton w ton łączące wyrafinowane faktury kryjące i półbłyszczące.

Torby są wytrzymałe i eleganckie zarówno na motocyklu, jak i poza nim. Od Adventure Touring, Dual Sport do klasycznego motocykla; wynik będzie fantastyczny.

Materiały: TPU zgrzewane termicznie o wysokiej częstotliwości z wykończeniami Hypalon.
- TPU to materiał najnowszej generacji, który sprawia, że PVC jest przestarzałe, jest to materiał kompozytowy o doskonałej elastyczności, wytrzymałości, odporności na zużycie i jest nietoksyczny.
- Hypalon to niezwykle technologiczny, trwały materiał o doskonałych właściwościach wodoodpornych: odporny na czynniki atmosferyczne, chemikalia i promienie UV.
- Aluminiowa płyta tylna malowana proszkowo na czarno ze zintegrowanym systemem szybkiego wypinania ze stali nierdzewnej z zamkiem (2 klucze w zestawie do każdej torby)

- Zawiera kask z pełną twarzą
- Zamknięcie Roll Up gwarantujące wodoszczelność
- Magnetyczne klamry
- Odblaskowe wstawki dla lepszej widoczności
- Paski wyposażone w system rzepów do zarządzania nadmiarem
- Sztywny, wzmocniony tył z systemem mocowania do ramy w zestawie
- Zdejmowany sztywny spód dla Twoich przygód w terenie
- Wyposażony w pasek do połączenia dwóch toreb razem poprzez mostek na siedzeniu lub ramie
- Paski z klamrami do szybkiego odpinania
- Pasek na ramię i uchwyt w zestawie
- instrukcja montażu

Kolor: Czarny matowy

Wymiary x 1 torba:
Wysokość 40 cm, możliwość rozłożenia na wysokość do 50 cm, szerokość 44 cm głębokość 20 cm.
35L - 45L
Każda kompletna torba waży 3 kg