Dolne gmole UNIT garage - BMW R 1300 GS - srebrne

GRATISGRATIS
barra paracilindri force bmw r1300gs colore argento
zł1 650 zł1 364 bez VAT
Zwykle 10 dni

Bardzo wytrzymały dolny gmol z 3 punktami mocowania po każdej stronie motocykla BMW R1300 GS.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Para gmoli BMW R1300GS. Srebrne.

Pięknie otaczające i kompaktowe, są znacznie bardziej skuteczne niż tradycyjne osłony cylindrów dostępne na rynku, ponieważ są obracane w trzech punktach na ramie motocykla, aby chronić cenne głowice cylindrów Twojego boxera. Doskonale integrują się z ramą R1300GS i bardzo dobrze chronią w razie upadku. Wykonane ze stali nierdzewnej pokrytej farbami proszkowymi o wysokiej odporności. Łatwe w montażu, dostarczane są w komplecie ze stalowymi tulejami z plastikowymi osłonami do włożenia w ramę. Większość prac serwisowych można wykonać bez demontażu.

Pakiet zawiera tylko dolne gmole. Zdjęcia mają charakter ilustracyjny. Górny gmole to inny produkt, który należy zakupić osobno.

 

 

Uwaga: Towar zawiera tylko produkty i ich komponenty niezbędne do montażui wyraźnie wskazane w nazwie lub opisie produktu. Załączone ilustracje służą wyłącznie do celów podglądowych i pokazują zalecaną instalację lub użycie produktu na przykladowym modelu motocyklu. Jeśli nie określono inaczej, produkt nie obejmuje innych przedstawionych elementów - w szczególności motocyklu i innych akcesoriów do niego. Zalecamy instalację produktów wyłącznie przez wykwalifikowanego technika, najlepiej przez autoryzowany serwis konkretnego motocykla. Jeśli nie określono inaczej w opisie produktu lub w instrukcji obsługi, produkty nie są dostarczane z atestacją ATEST 8SD, TUV ani ich polską alternatywą, dlatego też są przeznaczone wyłącznie do użytku poza drogami, tj. w terenie lub do innych celów.