EMD - ASKJA 34 L - zestaw toreb bocznych

Nowość
Marka: #EATMYDUST
zł4 236 –10 % zł3 812 zł3 150 bez VAT
W magazynie

Trwałe, mocne i wodoodporne torby na szybkozłączki do wszystkich rurowych bagażników bocznych. Wszechstronne torby, nastawione na długą żywotność w wymagających warunkach.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Zdjęcia przedstawiają najnowszą wersję prototypu, produkt finalny może się nieznacznie różnić szczegółami, które zostały poprawione w stosunku do prototypu.

Torby niemieckiej marki #EATMYDUST noszą nazwę islandzkiego wulkanu ASKJA. Nazwa ma przywodzić na myśl surowe warunki panujące na Islandii, które worki EMD muszą znosić bez problemów. Torby są wykonane tak, aby mogły trwać z Tobą podczas wszystkich kolejnych wypraw. Dlatego też posiadają one dziesięcioletnią gwarancję jakości bezpośrednio od producenta.

Torby można montować na różnych rurowych bagażnikach bocznych. Sakwy mają własny system szybkiego uwalniania bezpośrednio na tylnej stałej ścianie. Nie są potrzebne żadne reduktory. Uniwersalne uchwyty dopasowują się raz do stelażu, a następnie zawsze po prostu zatrzaskują się na stelażu i blokują. Podobnie jak na przykład aluminiowe kufry.

Wszystkie części mechanizmu można zamówić jako części zamienne, więc jeśli zdarzy się naprawdę poważny wypadek i torba zostanie strącona, można ją łatwo naprawić i nie trzeba kupować nowej.

Torba ma klasyczną koncepcję torby łódkowej, czyli zamyka się poprzez zrolowanie górnego wejścia. W porównaniu z innymi systemami jest jednak zadziwiająco prosty system zakładek, które dosłownie same się zatrzaskują i blokują przed otwarciem dzięki mechanizmowi magnetycznemu. Wystarczy, że chwycisz zwiniętą górę torby i złożysz ją na bok. Zamek sam się zatrzaskuje i trzyma. Całość jest wygodna do wykonania nawet w dowolnie grubej rękawicy. Wystarczy jeden prawy ruch, aby go otworzyć - wszystko jest tak zaprojektowane, aby nie dało się go otworzyć w ruchu. System magnetycznych, bardzo odpornych zamków nosi nazwę FIDLOCK.

Od spodu i na zewnątrz torbę chroni dodatkowa osłona - dodatkowa warstwa wytrzymałego materiału, która pokrywa dolną zewnętrzną krawędź i otacza torbę na zewnątrz. Możesz wcisnąć pod tę osłonę wszystko, co chcesz nosić, ale jednocześnie jest to tak brudne lub mokre, że nie chcesz tego wewnątrz torby z innymi rzeczami. Idealna na lekką kurtkę na błotnistą przygodę, gdy chcesz dalej jeździć w upale mając tylko ochraniacze i koszulkę. Cała osłona jest zdejmowana, więc można jeździć bez niej. W komplecie woreczek, idealny na zamek linkowy, który zabezpieczy torbę przed otwarciem. Blokada linkowa rozciąga się przez górną aluminiową listwę obrabianą CNC.

Torba posiada panel MOLLE, czyli najbardziej uniwersalny na świecie system mocowania wszelkich akcesoriów. Dzięki temu łatwo jest dołączyć do torby inne woreczki, które już posiadasz, np. apteczkę - swoją drogą zawsze warto mieć ją jak najszybciej pod ręką. Dlatego EMD robi własną dodatkową czerwoną torbę apteczną z białym krzyżem.

Wewnątrz wytrzymałego korpusu torby znajduje się dodatkowy, wodoodporny worek wewnętrzny. To dokładnie odwzorowuje wnętrze zewnętrznej torby i działa razem jako jedna całość. Obie zamykają się jednocześnie.O tym, że w środku jest saszetka dowiesz się dopiero wtedy, gdy będziesz chciała ją wyjąć. Można więc brodzić i myć sakwy mopem, a wnętrze zawsze będzie suche.

Wewnątrz każdej torby znajdują się również 3 kieszenie do włożenia plastikowych arkuszy, dzięki którym torba jest mocna i trzyma swój kształt nawet gdy jest pusta. Kieszenie te dobrze służą również jako schowek na pieniądze, dokumenty i tym podobne.

Wymiary: szerokość 40cm, wysokość 42cm, głębokość 20cm.

Materiały - torba zewnętrzna:
- Nylon balistyczny 1680d.
- Hipalon
- Nylon Ripstop
- 720d TPU
- Klamry FIDLOCK
- CNC Aluminum locking bar

Materiał - torba wewnętrzna
- 720d TPU

Materiał - mocowanie torby:
- Tworzywo HD ze wzmocnieniem węglowym
- Stal nierdzewna
- Uniwersalny dla nośników z rurą 16-18mm

Zawartość opakowania: sakwy boczne, płyty bagażnika i wszystko co potrzebne do montażu na bagażnikach, zamki bagażnika. Opakowanie nie zawiera dodatkowych toreb widocznych na zdjęciach (apka, mikro torba, tank bag, duffle, cable lock i inne).

Kompatybilność
– Touratech
– Outback Motortek
– Givi (without cutout)
– Kappa (without cutout)
– TUSK
– BMW OEM

Instalacja:

Producent udziela na te torby przedłużonej 10-letniej gwarancji. Z przedłużonej 10-letniej gwarancji może skorzystać tylko pierwszy właściciel toreb, który przedstawi dowód zakupu. Gwarancja obejmuje wady materiałowe i wykonawcze, w tym wady w konstrukcji szwów i wady w działaniu zamków błyskawicznych. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych zużyciem w wyniku intensywnego użytkowania wykraczającego poza normalną eksploatację (normalnie przewidywany praktyczny okres użytkowania produktu), uszkodzeń spowodowanych wypadkami motocyklowymi, uszkodzeń mechanicznych - rozdarcie, ścieranie lub uszkodzeń chemicznych i paliwowych, uszkodzeń spowodowanych promieniowaniem UV. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem lub zaniedbaniem. Uznanie gwarancji zależy od decyzji producenta.