• 1 z 12
 

Aprilia Tuareg 660 – Protection Combo Outback Motortek

 

Outback Motortek zaprojektował to combo aby zapobiec uszkodzeniom spowodowanym przez wywrotki lub małe wypadki. Jak zawsze, OM stara się, aby gmole i osłona silnika działały jak najlepiej, poprzez staranne projektowanie konstrukcji i testowanie ich na żywo, zanim zaoferuje je klientom.

Dostępność Wybierz wariant nie w magazynie W magazynie
Kolor
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
2 180,42 PLN
1 802 PLN bez VAT
   
Marka Outback Motortek
Kategoria Aprilia Touareg 660
 

Outback Motortek zaprojektował to combo aby zapobiec uszkodzeniom spowodowanym przez wywrotki lub małe wypadki. Jak zawsze, OM stara się, aby gmole i osłona silnika działały jak najlepiej, poprzez staranne projektowanie konstrukcji i testowanie ich na żywo, zanim zaoferuje je klientom.

Gmole do Aprilia Tuareg 660 zapobiegają drobnym uszkodzeniom spowodowanym wywrotkami lub małymi zderzeniami. Zawsze staramy się, aby nasze crash bary miały jak najlepsze osiągi, poprzez staranne projektowanie konstrukcji i testowanie jej w warunkach rzeczywistych, zanim zaoferujemy je naszym klientom.

 • Ręcznie spawane metodą MIG - chodzi o wytrzymałość! Nadal podążamy za naszą filozofią: wytrzymałość i funkcjonalność ponad wygląd.
  Rura stalowa 25mm o grubości ścianki 2mm.
 • Mniej to często więcej - Jednym z naszych celów było zachowanie niskiego środka ciężkości Aprilii Tuareg 660.
 • Mocne punkty montażowe - Tutaj też nie ma mowy o ścinaniu zakrętów! Precyzyjnie wycięte laserowo elementy dla idealnego dopasowania przy użyciu metalowych mocowań o grubości 4mm i 5mm. Te części absorbują wiele uderzeń podczas zderzeń, a nie podwozie motocykla, które jest warte tysiące dolarów/euro.
 • Malowanie proszkowe - w połączeniu z piaskowaniem jest to zabójcza kombinacja do ochrony powierzchni twojego produktu. Bez zbędnych ceregieli i wytrzymałe, tak jak twój motocykl ADV/Dual Sport!

Nie gwarantujemy dopasowania kolorów naszych crash barów do części Twojego Aprilia Tuareg 660. Oferujemy jednak najbliższe możliwe.
Kompatybilność:

Gmole: Kompatybilny z modelami 2022+.

Instalacja:

Osłona silnika została zaprojektowana tak, aby zapewnić pokrycie z odpowiednim wsparciem dla długiej listy delikatnych i drogich części na i wokół silnika Aprilia Tuareg 660. Nieuniknione jest wyposażenie Twojego Tuareg 660 w naszą osłonę, jeśli planujesz wziąć go w teren.

 • Chroni kluczowe obszary silnika - miskę olejową, obudowę silnika, filtr oleju i kolektory wydechowe! To długa lista bardzo drogich części, które mogą być narażone na jakiekolwiek uszkodzenia, które mogą potencjalnie zakończyć Twoją jazdę i pozostawić Cię na pastwę losu.
 • Unikalnie zaprojektowany system wentylacji - Nie tylko unikalny, ale bardzo dobrze przemyślany. Żadne zbędne otwory nie zostały zaprojektowane na tym bash plate. W rezultacie Twój silnik będzie mniej narażony na przegrzanie, gdy błoto i wszelkiego rodzaju gruz, błoto z off-roadingu lecą na silnik i utkną między płytą poślizgową a głowicą silnika/wydechu.
 • Prawdziwy kształt off-road i adventure - Unikamy projektowania płyt poślizgowych, które mają kształt pudełek, mają ostre krawędzie i rogi i będą gwarantowały ograniczenie Twoich jazd w terenie.
 • Laserowo wycinane aluminium o grubości 4mm - Jest wystarczająco grube, aby wytrzymać potencjalne uszkodzenia, a jednocześnie lekkie.
  Malowanie proszkowe - w połączeniu z piaskowaniem to zabójcza kombinacja, która chroni powierzchnię Twojego produktu. Bez zbędnych ceregieli i wytrzymała jak twój motocykl ADV/Dual Sport!

Kompatybilność: Aprilia Tuareg 660 2022+ modele.

Instalacja: