Top case UNIT GARAGE ATLAS 36 L

zł2 316 zł1 914 bez VAT
Zwykle 10 dni

Kufer górny o pojemności 36 litrów do bagażnika BMW lub UNIT garage.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Kufer aluminiowy 36L
Chcieliśmy klasycznych, eleganckich i solidnych kufrów, z pięknymi stalowymi zawiasami i starannie przemyślanymi detalami: stworzonych z myślą o przygodzie i odpornych na wszelkie warunki. Wnętrze wyposażone jest w szereg punktów zaczepienia, a w zestawie znajduje się elastyczna linka do wykorzystania jako podpórka dla: rękawiczek, dokumentów i drobnych przedmiotów. Klapa posiada skórzany zatrzask bezpieczeństwa z odpinanymi zatrzaskami. TMechanizm zamykający z zamkiem kluczowym na każdym końcu kufra posiada szczelinę do zamocowania dodatkowej kłódki. Wnętrze kufra jest w całości wyłożone wytrzymałym 2,5 mm neoprenem dla zapewnienia miękkiej i ochronnej warstwy. Zawiasy, zamki i wszystkie detale są wykonane z elektropolerowanej stali nierdzewnej, wysokiej jakości wykończenie, którego nie znajdziesz w żadnym podobnym produkcie na rynku. Rogi są wykonane z wytrzymałego tworzywa ABS. Tak jak wszystkie elementy tej kufry można je łatwo wymienić w razie upadku. Nasze kufry Alu są w całości wykonane we Włoszech, składane ręcznie jeden po drugim.

- Możliwość włożenia kasku motocyklowego
- Wersja z systemem mocowania kompatybilna z naszymi stelażami bagażowymi oraz ze stelażami rurowymi BMW (sprawdź kompatybilność z górną częścią kufra na opisie interesującego Cię stelaża bagażowego)
- Korpus i pokrywa kufra z wytrzymałego stopu aluminium o grubości 1,5 mm. Tylna część wzmocniona w 3 mm.
- Wysokiej jakości stal nierdzewna na zamki, zawiasy, śruby; akcesoria mikrowypalane i elektropolerowane.
- Odbojniki narożne ABS, wymienne w razie upadku.
- Nakładki chroniące przed kurzem na wkładki zamków.
- Podwójna uszczelka na pokrywie i korpusie.
- Za pomocą jednego klucza można otworzyć górną kufry i uwolnić ją od roweru.
- Wykończenie: czarny mat
- Przy zakupie pary sakw aluminiowych lub pary + kufry górne istnieje możliwość zamówienia wkładek bębenkowych z pasującymi kluczami do wszystkich kufrów.
- W przypadku stosowania naszych kufrów aluminiowych w modelach BMW istnieje możliwość ujednolicenia kluczy z kluczami motocykla poprzez zakup mechanizmu zamykającego, w którym znajduje się oryginalny cylinder zamka BMW.

 

UWAGA: Kufry tego typu nie mają stopnia ochrony IP67, zawsze zaleca się użycie wewnątrz wodoszczelnego pojemnika w celu ochrony bagażu.

wymiary: Wysokość 310 mm, szerokość 400 mm głębokość 320 mm.
objętość: 1 x 36L
waga: 6,5 kg