KUFRY UNIT GARAGE ATLAS 40 + 34 L

zł4 627 zł3 824 bez VAT
Zwykle 10 dni

Aluminiowe kufry na stelaże BMW lub UNIT garage i podobny. Pojemność 40 i 34 litrów.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Para kufrów aluminiowych. Wersja 40L + 34L (strona z tłumikiem)
Chcieliśmy mieć klasyczne, eleganckie i solidne kufry, z pięknymi stalowymi zawiasami i starannie przemyślanymi detalami: stworzone z myślą o przygodzie i odporne na wszelkie warunki. Można je przymocować do każdego stelaża za pomocą okrągłej rury o średnicy 18 mm dzięki bezpiecznemu systemowi montażowemu umieszczonemu z tyłu kufry, połączenie otwiera się automatycznie w celu łatwego montażu i demontażu z ramy nośnej, wewnętrzna dźwignia jest obrabiana CNC z litego aluminium. Pokrywa jest całkowicie zdejmowana i może być otwierana z obu stron. Wnętrze wyposażone jest w szereg punktów zaczepienia, w zestawie znajduje się elastyczna linka do wykorzystania jako podparcie dla: rękawic, dokumentów i małych przedmiotów. Klapa posiada skórzany zatrzask bezpieczeństwa z odpinanymi zatrzaskami.
Mechanizm zamykający z zamkiem kluczowym na każdym końcu kufra posiada szczelinę do zamocowania dodatkowej kłódki.
Wnętrze kufra jest w całości wyłożone wytrzymałym 2,5 mm neoprenem dla zapewnienia miękkiej i ochronnej warstwy.
Zawiasy, zamki i wszystkie szczegóły są wykonane z elektropolerowanej stali nierdzewnej, wysokiej jakości wykończenie, którego nie znajdziesz w żadnym podobnym produkcie na rynku. Rogi są wykonane z wytrzymałego tworzywa ABS. Tak jak wszystkie elementy tej kufry można je łatwo wymienić w razie upadku. Nasze kufry Alu są w całości produkowane we Włoszech, składane ręcznie jeden po drugim.

- Korpus i pokrywa kufra wykonane z wytrzymałego stopu aluminium o grubości 1,5 mm. Tylna część wzmocniona 3 mm.
- Wysokiej jakości stal nierdzewna do zamków, zawiasów, śrub; akcesoria mikropunktowane i polerowane elektrolitycznie.
- Odbojniki narożne ABS wymienialne w razie upadku.
- Nakładki chroniące przed kurzem na wkładki zamków.
- Podwójna uszczelka na pokrywie i korpusie.
- Wykończenie: czarny mat.
- Kufry są symetryczne i można je montować zarówno po prawej jak i po lewej stronie roweru.
- Przy zakupie pary sakw aluminiowych lub pary + kufry górne istnieje możliwość zamówienia wkładek bębenkowych z pasującymi kluczami do wszystkich kufrów.
- W przypadku stosowania naszych kufrów aluminiowych w modelach BMW istnieje możliwość ujednolicenia kluczy z kluczami motocykla poprzez zakup mechanizmu zamka, w którym znajduje się oryginalna wkładka zamka BMW Cod. AL7.

Uwaga: Kufry tego typu nie mają stopnia ochrony IP67, zawsze zaleca się użycie wewnątrz wodoszczelnego pojemnika w celu ochrony bagażu.

wymiary: 2 x wysokość 406 mm, szerokość 445 mm głębokość 238 mm.
objętość: 1 x 40L + 1 x 34L
waga: 14,3 kg