• 1 z 37
 

Gmole Outback Motortek - BMW R1200 GS LC / R1250 GS

 

Gmole niezawodnie zabezpieczą silnik BMW przed uszkodzeniem w razie upadku. Wytrzymała konstrukcja skupia energię uderzenia tylko na najwytrzymalszych miejscach motocykla. Dzięki zastosowaniu ekstremalnie wytrzymałych materiałów, ramy takie zapewniają wystarczającą ochronę przy zachowaniu niskiej wagi dodatkowej.

Dostępność Wybierz wariant w magazynie w magazynie w magazynie w magazynie nie w magazynie w magazynie nie w magazynie w magazynie
Kolor
Konfiguracja
Wersja motocykla
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
1 294,70 PLN 1 294,70 PLN 2 214,30 PLN 2 214,30 PLN 1 294,70 PLN 1 294,70 PLN 2 214,30 PLN 2 214,30 PLN od 1 294,70 PLN
1 070 PLN 1 070 PLN 1 830 PLN 1 830 PLN 1 070 PLN 1 070 PLN 1 830 PLN 1 830 PLN od 1 070 PLN bez VAT
   
Marka Outback Motortek
Kategoria TOP MOTOCYKLE
 

Gmole podstawowe

Gmole podstawowe niezawodnie zabezpieczą silnik BMW przed uszkodzeniem w razie upadku. Wytrzymała konstrukcja skupia energię uderzenia tylko na najwytrzymalszych miejscach motocykla. Dzięki zastosowaniu ekstremalnie wytrzymałych materiałów, ramy takie zapewniają wystarczającą ochronę przy zachowaniu niskiej wagi dodatkowej.

Odpowiednia odległość gmoli od motocykla zapewnia ochronę także przy upadku w trakcie off-roadu, czy też przy tak dużym uderzeniu, że mogłoby dojść do częściowej deformacji gmoli. Dzięki temu drogie części motocykla pozostają bezpieczne.

Testy producenta

Właściwości

 

  • Spawanie ręczne MIG – wszystko opiera się na wytrzymałości! Filozofia marki Outback Motortek: wytrzymałość i funkcjonalność jest ważniejsza od wyglądu.
  • Wysokiej jakości 27-milimetrowe rurki stalowe o grubości ściany 2 mm
  • Wytrzymałe elementy montażowe – elementy wycinane laserem z 5-milimetrowego materiału. W decydującym momencie absorbują większość energii uderzenia chroniąc w ten sposób przed uderzeniem znacznie droższą ramę samego motocykla.
  • Piaskowana powierzchnia jest pokryta odpornym lakierem proszkowym

Gmole górne

 

Rozbudowa podstawowych gmoli o ochronę górnych części maski w celu zapewnienia maksymalnej ochrony, w przypadku jazdy w najtrudniejszym terenie. Instalacja jest możliwa tylko wraz z gmolami Outback Motortek

 

Odpowiednia odległość gmoli od motocykla zapewnia ochronę także przy upadku podczas off-roadu, czy też przy tak dużym uderzeniu, że mogłoby dojść do częściowej deformacji ramy. Dzięki temu drogie części motocykla pozostają bezpieczne.

 

Według oceny wielu klientów, gmole Outback Motortek są najbardziej wytrzymałą wersją, jaką można kupić do BMW R1200GS. 

 

Uwaga: produkty Outback Motortek można wysyłać tylko do Czech, Słowacji i Polski.
Note: Outback Motortek products can only be delivered to the Czech Republic, Slovakia and Poland.

 
Ta strona używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie witryny, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie.