• 1 z 32
 

Stelaze kufrów i kufry DEFENDER EVO - BMW R1200 GS

 

Stelaże kufrów i kufry dla motocykla BMW GS. Zamykany na klucz mechanizm szybkiego mocowania kufrów do ramy, ze stali nierdzewnej. Ekstremalnie wytrzymałe kufry, konstrukcja spawana z 2-milimetrowego aluminium, testowane w ramach realnej eksploatacji pod kątem wodoszczelności. Możliwość rozbudowy o skrzynkę na narzędzia lub kanister.

Dostępność Wybierz wariant W ciągu 3 tygodni. Poczekaj, aż produkt będzie dostępny. W magazynie W ciągu 3 tygodni. Poczekaj, aż produkt będzie dostępny. W ciągu 3 tygodni. Poczekaj, aż produkt będzie dostępny. W ciągu 3 tygodni. Poczekaj, aż produkt będzie dostępny. W ciągu 3 tygodni. Poczekaj, aż produkt będzie dostępny. W ciągu 3 tygodni. Poczekaj, aż produkt będzie dostępny. W ciągu 3 tygodni. Poczekaj, aż produkt będzie dostępny. W ciągu 3 tygodni. Poczekaj, aż produkt będzie dostępny.
objętość
Kolor
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
4 499,14 PLN
3 718,30 PLN bez VAT
   
Marka BUMOT
Kategoria TOP MOTOCYKLE
 

Stelaże kufrów i kufry dla motocykla BMW GS. Zamykany na klucz mechanizm szybkiego mocowania kufrów do ramy, ze stali nierdzewnej. Ekstremalnie wytrzymałe kufry, konstrukcja spawana z 2-milimetrowego aluminium, testowane w ramach realnej eksploatacji pod kątem wodoszczelności. Możliwość rozbudowy o skrzynkę na narzędzia lub kanister.

Kufry BUMOT serii Defender są produkowane z uwzględnieniem maksymalnej wytrzymałości przy trudnych warunkach użytkowania.

Zawiasy pokryw kufrów zapewniają odpowiedni opór, tak by kufer można było pozostawić po otwarciu w jakiejkolwiek pozycji i by samoistnie się nie zamykał. Pasy zabezpieczające nie są wymagane.

Kufry mają dwa zamki, z każdej strony jeden.

Kufry EVO są albo w pełni aluminiowe albo pomalowane proszkowo w dwóch różnych wersjach kolorystycznych – szarej lub czarnej.

Kufry są przymocowane do ram bardzo wytrzymałym systemem szybkiego mocowania, ze stali nierdzewnej i zabezpieczone przed kradzieżą dwoma zamkami. Montaż i demontaż kufrów zajmuje zaledwie kilka sekund. Dzięki temu można ich używać w trasach do siedzenia lub jako stolika. Jest przy tym rzeczą znacznie przyjemniejszą przeniesienie do hotelu całego kufra, niż wybieranie, co chcemy wziąć ze sobą, a co zostawiamy na motocyklu. Walizki na motocyklu są utrzymywane w dolnej części podwieszone na grubych rękawach i zabezpieczone u góry mechanizmem ze stali nierdzewnej (zatrzask z zamkiem) na nośnikach BUMOT, które są specyficzne dla każdego motocykla. Przed jazdą zawsze upewnij się, że walizki są prawidłowo zamocowane na nośnikach, a mechanizm - zatrzask - jest zamknięty na klucz. Używaj nośników BUMOT tylko z zamontowanymi walizkami BUMOT Defender lub torbami BUMOT Extremada. Specyficzny kształt nie pasuje do walizek innych producentów.

Zawartość opakowania

Kompletny zestaw stelaży i kufrów z zamkami i wszystkim potrzebnym do montażu na motocyklu.

3 dostępne rozmiary kufrów BUMOT Defender:
  • 45 + 41 litrów 98 cm całkowita szerokość motocykla
  • 40 + 36 litrów 92 cm całkowita szerokość motocykla
  • 35 + 31 litrów 86 cm całkowita szerokość motocykla

 

Uwaga: Towar zawiera tylko produkty i ich komponenty niezbędne do montażui wyraźnie wskazane w nazwie lub opisie produktu. Załączone ilustracje służą wyłącznie do celów podglądowych i pokazują zalecaną instalację lub użycie produktu na przykladowym modelu motocyklu. Jeśli nie określono inaczej, produkt nie obejmuje innych przedstawionych elementów - w szczególności motocyklu i innych akcesoriów do niego. Zalecamy instalację produktów wyłącznie przez wykwalifikowanego technika, najlepiej przez autoryzowany serwis konkretnego motocykla. Jeśli nie określono inaczej w opisie produktu lub w instrukcji obsługi, produkty nie są dostarczane z atestacją ATEST 8SD, TUV ani ich polską alternatywą, dlatego też są przeznaczone wyłącznie do użytku poza drogami, tj. w terenie lub do innych celów.