• 1 z 8
 

Zestaw wysokiego błotnika CAMEL ADV dla Yamaha Tenere 700

 

Niektórzy uwielbiają wygląd fabryczny niskiego błotnika Yamaha 700 Tenere. Ale my, o wiele badziej wolimy agresywny wygląd błotnika w stylu supermoto! Niezależnie od tego, czy lubicie wysokie błotniki ze względu na ich wygląd lub preferujecie aby przednie koło pochylało się podczas jazdy w błocie, mamy dla Was rozwiązanie!

 
Dostępność w magazynie
1 039,39 PLN
859 PLN bez VAT
   
Marka CAMEL ADV
Kategoria CAMEL ADV akcesoria
 

Niektórzy uwielbiają wygląd fabryczny niskiego błotnika Yamaha 700 Tenere. Ale my, o wiele badziej wolimy agresywny wygląd błotnika w stylu supermoto! Niezależnie od tego, czy lubicie wysokie błotniki ze względu na ich wygląd lub preferujecie aby przednie koło pochylało się podczas jazdy w błocie, mamy dla Was rozwiązanie!

Klejnotem koronnym naszego zestawu wysokiego błotnika T7 jest jego aluminiowy adapter/ kolektor hamulca. Ten kawałek wygląda zabójczo i spełnia 2 ważne funkcje:

Rader T7 znajduje się bardzo blisko przedniego koła, więc nie można z łatwoscia przykręcić błotnika do czterech gwintowanych otworów na spodzie dolnego potrójnego zacisku. Nawet przy zastosowaniu krótkiego błotnika supermoto, tył błotnika uderza w osłonę motocyklu. Nasz wspórnik ma przesunięty wzór śrub, który przesuwa błotnik do przodu, dzięki czemu oczyszcza osłonę przed promieniowaniem.

Znajduje się tam jedno wyjście przednie pasujące do modułu ABS roweru, ale są dwa zaciski hamulcowe. Nasz wspórnik działa również jako kolektor 1-2, można podzielić wąż z modułu ABS na 2 oddzielne węże; po jednym do każdego zacisku, co eliminuje niebezpieczne ułożenie przewodów hamulcowych nad przednim kołem.

Świetną rzeczą w niskim fabrycznym błotniku T7 jest fakt, że górna część jest przykręcona do osłon widelca i nie jest dużym elementem, jak widać w większości innych motocyklów wyposażonych w niskie błotniki. Oznacza to, że możemy po prostu usunąć błotnik i zachować fabryczne osłony widelca. Na skutek tego uzyskujemy tańszy zestaw, łatwiejszą instalację i wygląd fabryczny!

Nasz zestaw zawiera również trzy wysokiej jakości plecione przewody hamulcowe ze stali nierdzewnej firmy Galfer która jest jedną z najlepszych marek w branży!

 

Twój zestaw zawiera:
  • Anodowany aluminiowy adapter błotnika / kolektor hamulca.
  • Wysokiej jakości plecioną linkę hamulcowa ze stali nierdzewnej i sprzęt firmy Galfer
  • Malowane proszkowo aluminiowe osłony wideł
  • Wszystkie wymagane elementy mocujące
  • Naklejki Camel ADV

 

Sam błotnik NIE JEST WLICZONY do zestawu
 
Informacje o błotniku:

Ze względu na niewielką odległość od potrójnego zacisku motocykla do osłony radaru oraz całkowitych rozmiarów fabrycznych osłon widelca, zalecamy użycie jednego z następujących błotników:

Błotnik Acerbis Universal SuperMoto jest najłatwiejszy w montażu i świetnie wygląda. Dostępny jest w kolorze czarnym (204039001), białym (2040390002), czerwonym (2040390227) i niebieskim (2040390211)


UFO Universal Supermoto też może być dobrą opcją.

Czarny (PA01029-001), biały (PA01029-041), czerwony (PA01029-070) i ​​niebieski (PA01029-089)

Acerbis 2006-09 YZ / WR to świetny wybór, jeśli poszukujecie pełnowymiarowego błotnika. Biały (2040510002), Czarny (2040510001), Niebieski (2040510003)

 

* MOTOCYKL NIE JEST WLICZONY * (Tak - ten przypis jest wymagany ponieważ otrzymywaliśmy tego rodzaju pytania)

* Czerwone i niebieskie nawiasy zostały wycofane, ponieważ czarny stanowił ponad 90% sprzedaży zestawów.

 
Wideo wprowadzające:

 

 

 

 
 
 
Ta strona używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie witryny, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie.