• 1 z 6
 

Camel ADV KTM 790 ADV Neck Brace

 

Stabilizator i elementy mocujące do reflektorów KTM 790. Wzmacniacz mocowania reflektorów / wskaźników Camel ADV 790 wspiera cztery kłopotliwe słupki montażowe, wiążąc je razem i mocując do zaczepu montażowego za ramą motocyklu. Zapobiega to wyginaniu się i łamaniu słupków.

 
 
 
Dostępność w magazynie
395,67 PLN
327 PLN bez VAT
   
Marka CAMEL ADV
Kategoria CAMEL ADV akcesoria
 

Stabilizator i elementy mocujące do reflektorów KTM 790.

uż od początku premiery w roku 2019 KTM 790 ADV jawi się jako solidny motocykl. Możemy w nim znaleźć mnóstwo nowych technologii, których wcześniej nie było w motocyklach ADV austriackiej marki. Niestety, konstruktorzy zdecydowali się pozostać przy takim samym sposobie mocowania reflektorów / wskaźników, które zastosowano w linii 1090/1190/1290.

Wszystko, co znajduje się przed mostkiem kierownicy, zwisa z czterech małych metalowych słupków, które są przyspawane do ramy motocykla. Wygląda na to, że dolne wspórniki, które projektanci dodali do 790, niewiele zrobiły, aby wzmocnić punkty mocowania. Sama konfiguracja reflektorów w 790 jest dość ciężka, dodając tam wskaźniki, przednią szybę, dolne owiewki, światła sygnalizacyjne itp. może skutkować dużym ciężarem zwisającym z tych słabych punktów mocowania.

W trudnym terenie te słupki są narażone na wysokie naprężenie i możliwość ich oderwania co może być problematyczne. W przypadku złamania słupki muszą zostać przyspawane z powrotem do ramy, co prowadzi do gorszych prac naprawczych (patrz zdjęcie spawalnicze poniżej). Kolejną kwestią jest system immobilizera motocyklu umieszczonego pod reflektorem. Gdy reflektor odłamie się, przewody immobilizera mogą zostać uszkodzone, pozostawiając zepsuty uchwyt i nieruchomy motocykl.

Wzmacniacz mocowania reflektorów / wskaźników Camel ADV 790 wspiera cztery kłopotliwe słupki montażowe, wiążąc je razem i mocując do zaczepu montażowego za ramą motocyklu. Zapobiega to wyginaniu się i łamaniu słupków.

Wzmacniacz słupków montażowych dla KTM 790 jest wykonany ze stali nierdzewnej 11ga 304, która została pomalowana proszkowo *, co zapewnia wspaniały wygląd i doskonałą wytrwałość. Jego minimalistyczny design zapewnia całą potrzebną siłę, jednocześnie utrzymując jak najniższą wagę. Instalacja zajmuje tylko kilka minut.

* Produkt na zdjęciach jest przedprodukcyjny, nie malowany proszkowo *

* MOTOCYKL NIE JEST WLICZONY * (Tak - ten przypis jest wymagany ponieważ otrzymywaliśmy tego rodzaju pytania)

 

 

 
 
 
 
Ta strona używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie witryny, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie.