Stelaże sakw / kufrów bocznych Outback Motortek - KTM 790 / 890

 

Nowość - 2 wersje! Stelaże sakw lub kufrów bocznych. W porównaniu z innymi prostymi stelażami, konstrukcja Outback Motortek umożliwia mocne zamocowanie sakw dzięki dużej ilości przygotowanych zaczepów oraz płycie środkowej, która zapobiega kontaktowi sakw z rurą wydechową. Stelaże są przystosowane do przymocowania kanistrów Rotopax.

Dostępność Wybierz wariant W magazynie Dostawa w ciągu 1-4 tygodni Dostawa w ciągu 1-4 tygodni W magazynie Dostawa w ciągu 1-4 tygodni Dostawa w ciągu 1-4 tygodni
wersja
A/Symetryczny
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
860,31 PLN 860,31 PLN 860,31 PLN 1 156 PLN 1 156 PLN 1 156 PLN od 860,31 PLN
711 PLN 711 PLN 711 PLN 955,37 PLN 955,37 PLN 955,37 PLN od 711 PLN bez VAT
   
Marka Outback Motortek
Kategoria TOP MOTOCYKLE
 

Stelaże sakw lub kufrów bocznych.

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.
 

Uwaga: Towar zawiera tylko produkty i ich komponenty niezbędne do montażui wyraźnie wskazane w nazwie lub opisie produktu. Załączone ilustracje służą wyłącznie do celów podglądowych i pokazują zalecaną instalację lub użycie produktu na przykladowym modelu motocyklu. Jeśli nie określono inaczej, produkt nie obejmuje innych przedstawionych elementów - w szczególności motocyklu i innych akcesoriów do niego. Zalecamy instalację produktów wyłącznie przez wykwalifikowanego technika, najlepiej przez autoryzowany serwis konkretnego motocykla. Jeśli nie określono inaczej w opisie produktu lub w instrukcji obsługi, produkty nie są dostarczane z atestacją ATEST 8SD, TUV ani ich polską alternatywą, dlatego też są przeznaczone wyłącznie do użytku poza drogami, tj. w terenie lub do innych celów.