• 1 z 8
 

Stelaże sakw / kufrów bocznych Outback Motortek - Husqvarna 701

 

Stelaże sakw lub kufrów bocznych.

 
Dostępność Wybierz wariant Dostawa w ciągu 1-4 tygodni Dostawa w ciągu 1-4 tygodni W magazynie Dostawa w ciągu 1-4 tygodni
wersja
Kolor
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
890 PLN 890 PLN 1 190 PLN 1 190 PLN od 890 PLN
735,54 PLN 735,54 PLN 983,47 PLN 983,47 PLN od 735,54 PLN bez VAT
   
Marka Outback Motortek
Kategoria TOP MOTOCYKLE
 

Stelaże sakw lub kufrów bocznych.

ATTENTION!! We only fulfill Outback Motortek orders placed from Czech, Slovak and Polish address. If there is no exclusive Outback Motortek dealer in your country then please order at the International Outback Motortek webshop.
 

Uwaga: Towar zawiera tylko produkty i ich komponenty niezbędne do montażui wyraźnie wskazane w nazwie lub opisie produktu. Załączone ilustracje służą wyłącznie do celów podglądowych i pokazują zalecaną instalację lub użycie produktu na przykladowym modelu motocyklu. Jeśli nie określono inaczej, produkt nie obejmuje innych przedstawionych elementów - w szczególności motocyklu i innych akcesoriów do niego. Zalecamy instalację produktów wyłącznie przez wykwalifikowanego technika, najlepiej przez autoryzowany serwis konkretnego motocykla. Jeśli nie określono inaczej w opisie produktu lub w instrukcji obsługi, produkty nie są dostarczane z atestacją ATEST 8SD, TUV ani ich polską alternatywą, dlatego też są przeznaczone wyłącznie do użytku poza drogami, tj. w terenie lub do innych celów.